صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جدیدترین مفاهیم و نوآوری‌های بلاک‌چین در دنیای وب3 

جدیدترین مفاهیم و نوآوری‌های بلاک‌چین در دنیای وب3 

in the world of web3

این روزها فناوری بلاک‌چین دیگر فقط  محدود به NFT و رمرزارزهای پایه مانند بیت‌کوین نیست. این فناوری در صنایع مختلف، از جمله پایداری زیست محیطی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای بلاک‌چین استفاده در فضای ESG است که از این فناوری برای بهبود بازارهای مرتبط با محیط زیست، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) به کار می‌رود.

به گزارش کریپتونیوز شرکت Blockchain Laboratories برای گسترش استفاده از بلاک‌چین، یک پلتفرم Software as a Service (SaaS) Web3 ارائه می‌دهد که استراتژی‌های مالی را با ابزارهای دیجیتال پیشرفته ترکیب می‌کند تا از پایداری اجتماعی و زیست‌محیطی حمایت کند. تمرکز اصلی این پلتفرم توانمندسازی برندها برای توکن‌سازی، مدیریت و استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای راه‌حل‌های تأثیرگذار و همسو کردن سرمایه‌گذاری‌ها با اهداف زیست‌محیطی است.

Blockchain Laboratories علاوه بر تمرکز Web3 SaaS خود، به عنوان یک استودیوی سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند و از قابلیت‌های Web3 خود برای ایجاد شرکت‌های متعددی در بازارهای املاک و مستغلات و تبلیغات دیجیتال استفاده می‌کند. زیرساخت امن آن‌ها ایجاد، مدیریت و نگهداری کارآمد دارایی‌های دیجیتال را تسهیل می‌کند که به‌طور ویژه برای تقویت ابتکارات زیست‌محیطی مانند توکن‌سازی  و حفاظت از طبیعت طراحی شده‌اند.

Laboratories معتقد است که توکن سازی آینده ESG است و دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند پتانسیل دارند که شیوه تامین مالی و ایجاد تغییر مثبت برای محیط زیست و جامعه را متحول کنند.

مطلب پیشنهادی : هوش‌مصنوعی چه ارتباطی با بلاک‌چین دارد؟

مطلب مرتبط: نظر کاوه مشتاق درباره اهمیت دارایی‌های دیجیتال و توکن‌سازی

اخبار مرتبط: بنیان‌گذار کاردانو حقایق تازه‌ای از بیت‌کوین فاش کرد

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید