صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی و رپورتاژ : گزارش دورهمی کافه بلاک‌چین با موضوع «آینده بیت‌کوین – بخش دوم»

گزارش دورهمی کافه بلاک‌چین با موضوع «آینده بیت‌کوین – بخش دوم»

دوشنبه ۱۱ تیر ماه، بخش دوم پنل گفت و گوی آینده بیت‌کوین در رویداد کافه بلاک‌چین برگزار شد. در این دورهمی سهیل نیک‌زاد، میثم رضایی و حامد صالحی با همراهی مصطفی نقی‌پورفر نظرات خود را در مورد ایده‌های گذشته خود درباره‌ی بیت‌‌کوین بیان کردند و نظراتشان را در مورد آینده‌ی بیت‌کوین به اشتراک گذاشتند.

بخش اول این رویداد که در ۲۱ خرداد ماه برگزار شده بود، با بحث‌های جدی همراه شد و به علت محدودیت وقت، به اتمام نرسید. با استقبال شرکت‌کنندگان رویداد کافه بلاک‌چین و همراهی پنلیست‌ها، بخش دوم این رویداد، در محل رویدادهای سینرژی برگزار شد.

کافه بلاک‌چین یکی از قدیمی‌ترین رویداد‌های پایدار حوزه بلاک‌چین و رمزارزهای ایران است که هر بار با یک موضوع تخصصی برگزار می‌شود. در ابتدای هر دورهمی ما به بررسی رخدادهای مهم اخیر حوزه بلاک‌چین و رمزارزهای ایران و دنیا می‌پردازیم و سپس به سراغ بخش تحلیل بازار رمزارزها می‌رویم.

بخش تحلیل بازار رمزارزها در این رویداد کافه بلاک‌چین هم با ارائه حسین غضنفری برگزار شد. حسین غضنفری ضمن تاکید بر اهمیت مدیریت سرمایه و اولویت آن بر تحلیل تکنیکال، اشاره کرد که باید احتمال ریزش جدی قیمت بیت‌کوین و به تبع آن سایر رمزارزها را در نظر داشت و برای آن آماده بود.

سهیل نیک‌زاد پنلیست رویداد و رئیس هیات مدیره صرافی کیوسک تاکید کرد که رمزارزها به عقب برنمی‌گردند و خودمختاری و غیرمتمرکزی خود را از دست نمی‌دهند بنابراین بقیه تکنولوژی‌ها و قانون‌گذاری‌های هستند که خود را با آن تطبیق می‌دهند

میثم رضایی، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار Bitails در مورد رویاهای قدیمی‌اش درباره بیت‌کوین و آینده آن‌ها گفت که فکر می‌کنم الان حتی از سال ۲۰۱۰ هم عقب‌تر هستیم اما در ۶ ماه گذشته با همه‌گیر شدن شبکه TON و پروژه‌های آن در حال حرکت از سمت دارائی‌هایی که برای سفته‌بازی استفاده می‌شوند به سمت ابزارهای پرداخت هستیم و این یک رخداد مثبت است.

حامد صالحی، بیت‌کوینر و موسس BlockDays در پاسخ به اینکه چطور می‌توان کاربر رمزارزها را اضافه کرد، گفت به نظرم ساده کردن تجربه کاربری مساله‌ی مهمی است اما باید دقت داشت که این به قیمت از دست رفتن امنیت است. اما این ساده کردن برای یوزرهای معمولی خیلی موثر است.

این رویداد با حمایت استارتاپ استودیو چینووا، بلاک‌دیز، سینرژی و حمایت رسانه‌ای بلاک‌دیز و اکوایران برگزار شد.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید