صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : TON با استفاده از فناوری Polygon شبکه لایه ۲ جدیدی راه‌اندازی می‌کند

TON با استفاده از فناوری Polygon شبکه لایه ۲ جدیدی راه‌اندازی می‌کند

این پروژه روز سه‌شنبه در کنفرانس جامعه اتریوم (EthCC) در بروکسل، بلژیک اعلام شد. این برنامه کاربردی جدید با نام TON Applications Chain (TAC) شناخته می‌شود و از Chain Development Kit (CDK) و AggLayer پالیگان استفاده خواهد کرد.

این پروژه قصد دارد با استفاده از فناوری پالیگان، قابلیت‌های TON را گسترش دهد. TAC با ادغام TON با پالیگان، به دنبال تسهیل توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه TON است.

این پروژه از ابزار توسعه زنجیره‌ای (CDK) پالیگان برای ساخت شبکه استفاده می‌کند. CDK یک ابزار سفارشی‌سازی‌پذیر است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد با استفاده از فناوری اثبات دانش صفر پالیگان، بلاکچین‌های لایه ۲ بسازند.

تیم پروژه معتقد است که استفاده از فناوری‌های پالیگان، قابلیت مقیاس‌پذیری و کارایی را برای کاربران TON بهبود می‌بخشد. انتظار می‌رود این ادغام، هزینه تراکنش‌ها را کاهش داده و توان عملیاتی را افزایش دهد. این ویژگی‌ها با هدف TON برای ارائه راه‌حل‌های بلاکچینی قدرتمند و مقیاس‌پذیر به کاربرانش همسو است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید