صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ۱۰ رمزارز حوزه حریم خصوصی که زیر ۱ دلار ارزش دارند

۱۰ رمزارز حوزه حریم خصوصی که زیر ۱ دلار ارزش دارند

رمزارزهای حفظ حریم خصوصی همچنان موضوعی بحث‌برانگیز در زمینه دولت‌هایی هستند  که سعی می‌‌کنند تراکنش های کریپتو را تحت کنترل خود داشته باشند. اما این موضوع از محبوبیت آن‌ها کم نکرده است. با آسان‌تر شدن ردیابی بلاک‌چین‌ها سرمایه‌گذاران کریپتو به کوین‌های حریم خصوصی روی آوردند تا ردپای مالی خود را پنهان کنند. خواننده عزیز با افزایش محبوبیت این دارایی‌های دیجیتال در این مقاله از دیفایر قرار است مطلبی را که در سایت bitcoinist منتشر شده مطالعه کنید اما توجه داشته باشید که نظر کارشناسان ما در این مقاله آورده نشده لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را تحلیل کنید چون مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش با شماست.

اخبار مرتبط: سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز امروز- VS، OPOE، QLINDO

۱۰ رمزارز حفظ حریم خصوصی وجود دارد که هنوز کمتر از ۱ دلار معامله می‌شوند ومی‌تواند تنوع خوبی در سبد سهام سرمایه‌گذاری کریپتو ایجاد کند در ادامه با این رمزارزها آشنا خواهید شد. 

(Secret (SCRT سکه‌های حریم خصوصی کم ارزش را رهبری می کند

Secret  یکی از محبوب‌ترین سکه‌های حریم خصوصی پس از(Monero (XMR است. از قراردادهای هوشمند خصوصی برای کمک  به محرمانه نگه داشتن تراکنش‌های مالی سرمایه‌گذاران کریپتو استفاده می‌کند. SCRT با قیمت ۰.۲۴۹  دلار، بدون شک یکی از بهترین  انتخاب‌ها برای رمزارزهای حریم خصوصی با قیمت کم است.

(Beldex (BDX

Beldex از این نظر منحصر به فرد است که کاربران می‌توانند  انتخاب کنند که تراکنش‌های خود را عمومی یا خصوصی انجام دهند. بنابراین، بسته به نوع تراکنش، می‌توانید به راحتی تصمیم بگیرید که آن را قابل ردیابی یا غیر قابل ردیابی کنید. (Belied (BDX  به عنوان یکی از تنها سکه‌های حریم خصوصی با این ویژگی است که می‌تواند با قیمت ۰.۰۳ دلار معامله شود.

(Keep Network (KEEP

Keep Network امکان ارائه یک لایه امنیتی اضافی برای کاربران بلاک‎چین‌های عمومی که قبلاً وجود داشتند فراهم می‌کند. Keep Network نقش پل بر روی بلاک‌چین‌های عمومی دارد که به کاربران امکان انجام تراکنش‌های خصوصی را می‌دهد. توکن بومی آن، KEEP، با قیمت ۰.۰۸۸  دلار معامله می‌شود و ارزش بازارش ۴۸ میلیون دلار است.

(Nym (NYM

Nym پروژه‌ای است که برای ایمن‌سازی داده‌های کاربران کریپتو در برابر نظارت طراحی شده است. از نظر تئوری این امر باعث می‌شود که دولت‌ها نتوانند اطلاعات مالی شهروندان را ردیابی کنند  زیرا آن‌ها را پنهان نگه می‌دارند.  NYM با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱.۲ میلیون دلار به ارزش۰.۱ دلار معامله می‌شود. 

(Verge (XVG

Verge یکی از برجسته‌ترین ارزهای دیجیتال پرداختی با تمرکز بر حریم خصوصی است.  برخلاف Monero که معمولاً برای کمک به حفظ خصوصی تراکنش‌ها استفاده می‌شود، Verge همچنین به کاربردهای روزمره توکن XVG بومی خود کمک می‌کند و منبع باز است XVG با ارزش بازار کل ۵۳ میلیون دلار، قیمتش ۰.۰۰۳۲ دلار است. 

(Dusk (DUSK

Dusk یکی دیگر از بلاک چین های حریم خصوصی لایه۱ است که برای ارائه حریم خصوصی در سطح سازمانی به کاربران مجهزشده است. با این حال، برخلاف سایرین، بلاک چین طبق گزارشات تنظیم شده است، هرچند غیرمتمرکزاست و به موسسات بزرگ پاسخ می دهد. توکن اصلی آن ۰.۱ دلار با ارزش بازار ۴۵ میلیون دلار معامله می‌شود.

 (PIVX (PIVX

PIVX یک ارز رمزنگاری ناشناس P2P است که از پروتکل Proof of Work 2.0 استفاده می‌کند. در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد و نام آن مخفف “Private Instant Verified Transactions” است.  قیمت توکن۰.۱۸ دلار و ارزش بازار ۱۴.۲ میلیون دلار است. 

پروتکل( AirTor (ATOR

پروتکل AirTor پروتکلی است که از حریم خصوصی شبکه Tor برای ارائه تراکنش‌های خصوصی استفاده می‌کند. علاوه بر این، به کاربران اجازه می‌دهد تا در حین مشارکت در شبکه Tor خصوصی، رمزارز دریافت کنند.  قیمت ۰.۷۷  دلار و ارزش بازار آن  ۵۶.۷  میلیون دلار است.

 (Pirate Chain (ARRR

همانطور که از نام آن پیداست، Pirate Chain به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش های خود را خصوصی نگه دارند. این قدرت اثبات کار تاخیری (dPow) را با تراکنش‌های صرفاً خصوصی اجباری Monero و اثبات دانش صفر(Cash (zk-SNARKs ترکیب می‌کند تا  حریم خصوصی با قدرت بسیار بالا را ارائه دهد. 

همانطور که از نام آن پیداست، Pirate Chain به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش‌های خود را خصوصی نگه دارند. این قدرت اثبات کار تاخیری (dPow) را با تراکنش‌های صرفاً خصوصی اجباری Monero و اثبات دانش صفر Cash (zk-SNARKs) ترکیب می‌کند تا  حریم خصوصی با قدرت بسیار بالا را ارائه دهد. توکن اصلی آن، ARRR است که در حال حاضر ۰.۱۶ دلار است.

 (Finder (FRA

Findora از یک EVM (ماشین مجازی Ethereum) و لایه UTXO (خروجی‌های متحد و ناخروجی) استفاده می‌کند. از قابلیت برنامه‌ریزی ماشین مجازی استفاده کرده و آن را با حفظ حریم خصوصی لایه UTXO ترکیب می‌کند تا تراکنش‌های کاملاً حریم خصوصی را به کاربران ارائه دهد. Findora با Ethereum، BSC و Polygon، و همچنین دیگر بلاکچین‌های EVM سازگار است. قیمت ۰.۰۰۱۸ دلار است و ارزش بازار احتمالی آن۳۹.۳ میلیون می‌باشد.

اخبار مرتبط: بلاک‌چین برای حریم شخصی به خصوص از جانب دولت‌ها، چه ریسک‌هایی دارد؟

کل بازار ارزهای دیجیتال صرف نظر از طبقه‌بندی فرعی آن‌ها ذاتاً نوسان دارند و این نوسانات فرصتی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند تا پول خوبی به‌دست آورند، اما در عین حال محیطی را ایجاد می‌کند  که سرمایه‌گذاران کریپتو خیلی سریع سرمایه خود را از دست بدهند. هر کس بنابراین قبل از ورود سرمایه خود باید حتما به دقت آینده آن را بررسی کند.

 منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید