صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز امروز- VS، OPOE، QLINDO

سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز امروز- VS، OPOE، QLINDO

شت کوین

امروز بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر افزایش تنش‌های اسرائیل و فلسطین، با احتیاط بیشتری معامله می‌شود. بیت‌کوین (BTC) آخرین بار از ۲۷۰۰۰ دلارحدودا  ۱٪ کاهش یافته و هم‌اکنون نزدیک به ۲۷۰۰۰ دلار معامله می‌شود، در حالی که اتریوم (ETH) بیش از ۳٪  کاهش یافته و به ۱۵۸۰ دلار رسیده است.

اتریوم پس از فروش غیرمنتظره ۲.۷ میلیون دلاری این توکن توسط بنیاد اتریوم در صرافی غیرمتمرکز Uniswap، متحمل ضرر شد. ETH اکنون قاطعانه از میانگین‌های متحرک ۲۱ و ۵۰ روزه خود عقب‌نشینی کرده است  و همچنین روند صعودی را که از اوایل سپتامبر آغاز شده بود، شکسته است. این‌ها نشان می‌دهد چشم‌انداز فنی کوتاه‌مدت اتریوم روند خوبی ندارد. خرس‌ها منتظر شکست احتمالی زیر سطح حمایت در منطقه ۱۵۵۰ دلاری خواهند بود. در همین حال، بیت‌کوین همچنان در روند صعودی اخیر خود باقی مانده و چشم‌انداز حرکت باثبات، بیشتر از ۲۸۰۰۰ دلار در هفته‌های آینده را زنده نگه می‌دارد.

اخبار مرتبط: حمله به اسرائیل بر بازارهای مالی جهانی چه تاثیری دارد؟

تمرکز داده‌های کلان یک بار دیگر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، زمانی که قرار است داده‌های تورم PPI و CPI ایالات متحده منتشر شود، از منطقه جغرافیایی به اقتصاد ایالات متحده تغییر خواهد کرد. نرخ سود سهام ایالات متحده در روز دوشنبه کاهش یافته است، اما داده‌های داغ تورمی می‌تواند آن‌ها را به بالاترین سطح چند دهه اخیر خود بازگرداند که یک ساز مخالف برای ارزهای دیجیتال به‌شمار می‌رود.

با توجه به ریسک‌های بالا و چشم‌انداز کوتاه‌مدت برای ارزهای دیجیتال برتر، معامله‌گران همچنان به‌دنبال یافتن فرصت‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت با سودآوری بالا هستند،به همین دلیل به بازار شت کوین/میم کوین که نقدینگی بسیار پایینی دارد روی می‌آورند. در اینجا برخی از بهترین ارزهایی که امروز با سرمایه کم در DEXTools عملکرد خوبی داشته‌اند، آورده شده است.

اخبار مرتبط: خطرات امنیتی اکوسیستم شیبا را تهدید می‌کند

(Versus (VS

(Versus (VS یک شت‌کوین است که در اواخر سپتامبر عرضه شد و امروز بیش از۲۰۰٪ افزایش یافت. ارزش بازار آن در حال حاضر حدود۴۳۰/۰۰۰ دلار است، با حجم معاملات ۲۴ ساعته حدود ۱۴۰/۰۰۰دلار، بیش از ۲۰۰ هولدر و بیش از ۱۴۰/۰۰۰ دلار نقدینگی قفل شده دارد. طبق ارزیابی‌های امنیتی DEXTools، این توکن هفت جنبه نگران‌کننده دارد، از جمله مالیات خرید ۵درصدی و مالیات فروش ۶.۴۱ درصدی. با توجه به اینکه این مالیات قابل تغییراست سرمایه‌گذاران بهتر است بسیار احتیاط کنند، زیرا به راحتی  می‌تواند به یک کلاهبرداری تبدیل شود. 

(Only Possible On Ethereum (OPOE

(Only Possible On Ethereum (OPOE یک شت‌کوین است که در اوایل اکتبر به عنوان یک میم کوین به صورت ناشناس عرضه شد و ادعا می‌کند که در حال ساخت یک پل چند زنجیره‌ای است و اخیراً به شدت پامپ شده و در ۲۴ ساعت گذشته حدود۴۰٪ افزایش قیمت یافته است. ارزش بازار OPOE در حال حاضر حدود۵.۳ میلیون دلار، حجم معاملات ۲۴ ساعته آن حدود ۲۴۰/۰۰۰دلار، نزدیک به ۱۰۰۰ هولدر دارد و حدود دارای ۲۴۰/۰۰۰ دلارنقدینگی قفل شده است.طبق ارزیابی‌های امنیتی DEXTools، شش جنبه نگران‌کننده درOPOE  وجود دارد، بنابراین سرمایه‌گذاران باید هنگام خرید این توکن مراقب باشند.

(Qlindo Realestate (QLINDO

(Qlindo Realestate (QLINDO ادعا می‌کند «توکن سبز املاک»است. این رمزارز امروز پامپ شد و در ۲۴ساعت گذشته حدود ۴۰٪ افزایش یافت. ارزش بازار QLINDO در حال حاضر حدود ۲۲.۵۵ میلیون دلار است، و بیش از ۱۰۵۰۰هولدر دارد.اما روند اخیر تنها با حجم معاملات ۲۴ساعته حدود ۱۵/۰۰۰ دلار شکل گرفته است که نشان می‌دهد فاقد اطمینان است و به راحتی می‌تواند معکوس شود.

این توکن نسبت به ارزش بازار خود نقدینگی نسبتاً کمی دارد و کمی بیش از ۱۰۰/۰۰۰ دلار است، که نشان می‌دهد می‌تواند بی‌ثبات باقی بماند.طبق ارزیابی‌های امنیتی DEXTools هیچ جنبه نگران کننده ای در قرارداد این  توکن وجود ندارد و از اعتماد جامعه DEXTools توانست ۱۰۰٪  رأی مثبت دریافت کند. اما خواننده عزیز دیفایر باید در نظر داشته باشید که شت‌کوین‌ها بسیار خطرناک هستند، زیرا اکثر آن‎‌ها ارزش واقعی ندارند. کسانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند، یک استراتژی مناسب به‌جای خرید شت‌کوین‌ها مشارکت در پیش فروش ارزهای دیجیتال است. در این حالت سرمایه‌گذاران می‌توانند توکن‌های پروژه‌های رمزنگاری جدید را خریداری نمایند تا به توسعه آن‌ها کمک کنند.

اخبار مرتبط: سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز: UNV، SPEPE، HAMMER

این توکن‌ها تقریباً همیشه ارزان فروخته می‌شوند. تجربه نشان می‌دهد که سودهای عظیمی را برای سرمایه‌گذاران اولیه به ارمغان می‌آورند. بسیاری از این پروژه‌ها تیم‌های فوق‌العاده‌ای در پشت خود دارند و چشم‌اندازی عالی برای ارائه یک پلتفرم رمزنگاری تاثیرگذار ارائه می‌دهند.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید