صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 5 رمزارز برتر که بهتر است به آن‌ها توجه کنید

5 رمزارز برتر که بهتر است به آن‌ها توجه کنید

5 Best cryptocurrency

بازار ارزهای دیجیتال، با خوش‌بینی کلی و افزایش طمع سرمایه‌گذاران، آماده ورود به دوره رونق آلت‌کوین‌ها (ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین) شده است. این فضا، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری و متنوع‌سازی سبد دارایی با استفاده از آلت کوین‌های منتخب فراهم می‌کند.

  • فایل کوین (FIL)

این ارز دیجیتال اخیراً افزایش قیمت قابل توجهی داشته است و تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ به قیمت ۱۰.۶۲ دلار برسد.

  • آرو ویو (AR)

این ارز دیجیتال نیز رشد چشمگیری داشته است و طی هفته گذشته ۹۹٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است. با توجه به روند صعودی بازار، پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰۰ دلار هم برسد.

  • وو (WOO)

این ارز دیجیتال طی سال جاری عملکرد خوبی داشته است و انتظار می‌رود تا پایان سال به ۱.۰۲ دلار برسد.

  • اوکی بی (OKB)

این ارز دیجیتال با توجه به روند کلی بازار، افزایش قیمت داشته است و تحلیلگران پیش بینی می‌کنند تا پایان سال به ۱۳۶.۴۸ دلار برسد.

  • بیت کوین ماینتریکس (BTCMTX)

راه حلی نوآورانه برای مشکلات رایج در استخراج بیت کوین ارائه می‌دهد. این پروژه با جذب سرمایه قابل توجه در پیش فروش، توجه سرمایه‌گذاران را جلب کرده است.

اخبار مرتبط: بررسی روند بیت‌کوین، شیبا و فلوکی 

منبع: www.newsbtc.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید