صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی روند بیت‌کوین، شیبا و فلوکی 

بررسی روند بیت‌کوین، شیبا و فلوکی 

بهترین رمزارزها

بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی بود که باعث افزایش خوش‌بینی در بین طرفداران این حوزه شده است. بیت کوین، شیبا اینو و فلوکی از جمله ارزهایی بودند که عملکرد خوبی داشتند و در ادامه به روند آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

بیت‌کوین (Bitcoin)

ورود قابل توجه صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت‌کوین (BTC ETF) به بازار، باعث افزایش خوش‌بینی شد و قیمت بیت‌کوین برای مدت کوتاهی از ۶۳ هزار دلار عبور کرد. در همین حال شرکت مایکرواستراتژی(Microstrategy)  با خریداری بیت‌کوین به ارزش ۱۵۵ میلیون دلار، مجموع دارایی‌های بیت‌کوین خود را به ۱۹۳ هزار واحد رساند که باعث تقویت قیمت شد.

شیبااینو (Shiba Inu)

رمزارز دیگری که در این هفته عملکرد خوبی از خود نشان داد شیبا اینو است. همکاری این ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم با Zama (یک پلتفرم خدمات کیف پول ارز دیجیتال) امنیت و حریم خصوصی را در اکوسیستم شیبا اینو بهبود بخشید. همچنین سوزاندن توکن‌های شیبا، به افزایش قیمت آن کمک کرد و باعث شد قیمت شیبا اینو برای اولین بار با حذف یک صفر به ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار برسد.

فلوکی ( Floki)

این توکن با رشدی ۱۰۰ درصدی، توجه ها را به خود جلب کرد. انباشت توکن های فلوکی توسط DWF Labs، افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) و تلاش برای پذیرش جریان اصلی، از جمله دلایل این رشد به شمار می رود.

اخبار مرتبط: 4 رمزارز برای سرمایه‌گذاری در بلندمدت

منبع: coingape.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید