صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ۱۰ شرکت برتر بلاک‌چین در حال استخدام کارکنان به صورت دورکار هستند

۱۰ شرکت برتر بلاک‌چین در حال استخدام کارکنان به صورت دورکار هستند

با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین، فرصت‌های جدیدی برای کار از راه دور ایجاد شده است. بلاک‌چین به کارکنان این امکان را می‌دهد که در یک محیط امن و شفاف همکاری کنند. این فناوری به کارمندان از راه دور اجازه می‌دهد به صورت مستقل کار کنند و با همکاران خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. فرصت‌های موجود شامل مشارکت در پروژه‌های بلاک‌چین، توسعه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های جدید، اجرای قراردادهای هوشمند و انجام معاملات مالی می‌باشد. همچنین کارمندان می‌توانند در یک محیط نوآورانه و منعطف مشغول به کار باشند و ازمزایای کار از راه دور بهره‌مند شوند.

فناوری بلاک‌چین امکان شبکه‌سازی بین گره‌ها(Nodes) را برای به اشتراک‌گذاری و ذخیره‌سازی داده‌ها بدون نیاز به وجود یک مرجع مرکزی فراهم می‌کند. این فناوری نه تنها در زمینه رمزارزها، قراردادهای هوشمند و مدیریت زنجیره تأمین استفاده می‌شود، بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد. افراد می‌توانند با اتصال به اینترنت از هرجای دنیا به کار خود ادامه دهند، این امر به کارکنان اجازه می‌دهد بدون محدودیت مکانی و با استفاده از اینترنت در سراسر جهان فعالیت کنند.

Anchorage Digital

این شرکت خدمات مالی برای دارایی‌های دیجیتال و زیرساخت‌های آنها را برای نهادهایی نظیر بانک‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، فینتک‌ها و دولت‌ها ارائه می‌دهد. این شرکت مجموعه‌ای از محصولات و خدماتی را فراهم می‌کند که شامل نگهداری، معامله‌گری و زیرساخت قانون‌گذاری است.

Chainalysis

چین‌آنالیسیس خدمات تجزیه و تحلیل بلاک‌چین و راهکارهای تطابق را برای کسب‌وکارها، دولت‌ها و نهادهای انفرادی ارائه می‌دهد. این شرکت به مشتریان خود در تشخیص و پیشگیری از فعالیت‌های غیرقانونی مانند پول‌شویی، تقلب، تأمین مالی تروریسم و نقض تحریم‌ها در بلاک‌چین کمک می‌کند.

Aptos Labs

این شرکت راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک‌چین را برای بخش آموزشی توسعه می‌دهد. هدف این شرکت ایجاد یک سیستم آموزشی قابل دسترس، شفاف و عادلانه با بهره‌گیری از فناوری بلاک‌چین است. آزمایشگاه آپتوس محصولاتی مانند Aptos Academy(پلتفرم یادگیری غیرمتمرکز)، Aptos Credential(سیستم تأیید مدارک) و Aptos Token(توکن کاربردی برای اکوسیستم آپتوس) ارائه می‌دهد.

Securitize

این شرکت امکان صدور و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال را در بلاک‌چین فراهم می‌کند و به مشتریان خود در ایجاد اوراق بهادار دیجیتال مطابق قوانین و با قابلیت نقدشوندگی کمک می‌کند که شامل نمایندگی برای انواع مختلف دارایی‌ها مانند سهام، بدهی، املاک، هنر و… می‌شود. همچنین، سکوریتایز یک بازار منظم برای معامله اوراق بهادار دیجیتال نیز دارد.

Invaluable

این شرکت راه‌حل‌های مبتنی بر زنجیره‌باز برای بازار هنر و مجموعه‌های هنری ایجاد می‌کند و از فناوری زنجیره‌باز برای افزایش شفافیت، امنیت و کارآمدی در بازار هنر استفاده می‌کند. محصولات این شرکت شامل Invaluable Registry(پلتفرم اصالت دیجیتال)، Invaluable Auction(پلتفرم حراجی بدون واسطه) و Invaluable Token (توکن کاربردی برای اکوسیستم Invaluable) می‌باشند.

Block

این پروژه پلتفرم‌ها و برنامه‌های زیرساختی مبتنی بر بلاک‌چین را برای صنایع مختلف ایجاد می‌کند. همچنین برای راهکارهای سفارشی، طراحی، توسعه و استفاده از مزایای فناوری بلاکچین با مشتریان خود همکاری می‌کند. بلاک خدمات مشاوره، آموزش و پشتیبانی برای پروژه‌های بلاکچین نیز ارائه می‌دهد.

Unit 410

واحد ۴۱۰ یک شرکت فعال در حوزه توسعه و مشاوره بلاک‌چین است. این شرکت به مشتریان خود در ادغام فناوری بلاک‌چین با سیستم‌ها و فرآیندهای موجود آن‌ها کمک می‌کند. علاوه بر این، واحد ۴۱۰ خدمات تحقیق، ساخت محصول اولیه یا پروتوتایپ، آزمایش و پیاده‌سازی را برای راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین ارائه می‌دهد.

Chainlink Labs

آزمایشگاه چین‌لینک یک شرکت در حال توسعه شبکه چین‌لینک است، یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز که قراردادهای هوشمند را به داده‌های واقعی جهان مانند قیمت بازار‌های مختلف، اطلاعات آب و هوا، امتیازات ورزشی و دیگر داده‌ها متصل می‌کند. چین‌لینک امکان تعامل امن و قابل اعتماد قراردادهای هوشمند با منابع اطلاعات خارجی را فراهم می‌کند.

Ava Labs

این شرکت شبکه Avalanche را توسعه می‌دهد، Avalanche پلتفرم بلاک‌چینی‌ست که قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز(DApps) را پشتیبانی می‌کند. Avalanche دارای یک معماری با عملکرد بالا، قابلیت مقیاس‌پذیری و تعاملی است که قادر به پردازش هزاران تراکنش در ثانیه است.

Axoni

این شرکت راهکار‌های بلاک‌چینی درجه حرفه‌ای را برای بخش مالی ارائه می‌دهد. آکسونی به مشتریان خود کمک می‌کند تا با استفاده از فناوری بلاک‌چین، عملیات خود را بهبود بخشیده، هزینه‌ها را کاهش داده و امنیت را افزایش دهند. آکسونی محصولاتی مانند AxCore(دفترکل توزیع‌شده)، AxLang(زبان قرارداد هوشمند) و AxMarket(شبکه اطلاعات پس از معامله) را ارائه می‌دهد.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید