صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مهم‌ترین رویدادهای 2024 از نگاه بایننس

مهم‌ترین رویدادهای 2024 از نگاه بایننس

بر اساس گزارش اخیر بایننس، چند رویداد کلیدی وجود دارند که انتظار می‌رود مسیر بازار رمزارزها را در سال ۲۰۲۴ به‌طور قابل‌توجهی تحت تأثیر قرار دهند. این رویدادها عبارتند از:

  1. باز شدن دروازه برای ورود سرمایه از سازمان‌ها و نهادها : یکی از مهم‌ترین رویدادهای ۲۰۲۴، تأیید صندوق‌های سرمایه‌گذاری (ETF) بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ ۱۰ ژانویه بود. انتظار می‌رود تأیید این صندوق‌های شاخص، سیل عظیمی از علاقه سرمایه‌گذاران نهادی را به راه بیندازد و جریان پولی خوبی را به بیت‌کوین در بلندمدت وارد کند.
  2. احتمال تأیید Spot Ethereum (ETH) ETFs : رویداد بعدی، احتمال تأیید ETF‌های اتر (ETH) است. مدیران دارایی سنتی بزرگ مانند BlackRock و Fidelity برای این ETF‌ها درخواست داده‌اند و اگر تأیید شوند، می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر اتر و بازار گسترده‌تر داشته باشد.
  3. پیشرفت مثبت Ripple در راه‌اندازی پلتفرم ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC): بایننس به موفقیت ریپل در سال ۲۰۲۳، از جمله حکم موافق در اختلاف خود با SEC ایالات متحده و راه‌اندازی پلتفرم ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اشاره می‌کند. طبق گفته بایننس، انتظار می‌رود پلتفرم ریپل نقشی «حیاتی» در صدور ارزهای دیجیتال ایفا کند زیرا CBDC‌ها در سال ۲۰۲۴ توجه جهانی را به خود جلب می‌کنند.
  4. Cardano (ADA) در محور ارتقای مقیاس‌پذیری: Cardano (ADA)، یک پلتفرم بلاک‌چین که به دلیل تمرکز بر مقیاس‌پذیری شناخته‌شده است، در این تحقیق به‌دلیل تلاش‌های مداوم خود در زمینه راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری برجسته شده است. گزارش به توسعه Hydra و زنجیره جانبی Midnight آتی اشاره می‌کند که انتظار می‌رود به رشد و پذیرش Cardano در سال ۲۰۲۴ کمک کند.
  5. توجه بایننس به Aptos و Sui : گزارش تحقیقاتی بایننس همچنین به پروژه‌های بلاک‌چین مانند Aptos (APT) و Sui (SUI) اشاره می‌کند که رشد پیوسته‌ای داشته‌اند. به‌ویژه در سیستم‌عامل‌های غیر مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) مانند Solana (SOL)، طرفداران بیشتری پیدا کرده‌ است.
  6. پذیرش نهادی رو به رشد: ورود غول‌های مدیریت دارایی سنتی معتبر مانند BlackRock و Fidelity به فضای ارزهای رمزنگاری‌شده در سال ۲۰۲۳ نشان‌دهنده افزایش پذیرش نهادی است.
  7. افزایش توجه به امنیت: در آخرگزارش، به اهمیت اساسی امنیت در فضای ارزهای رمزنگاری‌شده اشاره می‌کند. در حالی که پیشرفت‌هایی حاصل شده است اما صنعت همچنان بر روی بهبود فرایندها و تقویت و حفظ اعتماد کاربران متمرکز است.

اخبار مرتبط: تبلیغات ساده و حرفه‌ای BlackRock برای جذب سرمایه‌گذاران سنتی

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید