صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چرا تحلیلگران نسبت به بازار کریپتو خوشبین هستند؟

چرا تحلیلگران نسبت به بازار کریپتو خوشبین هستند؟

bull-market crypto

بازار ارزهای دیجیتال علی‌رغم آرامش اخیر، نشانه‌هایی از رونق دوباره را نشان می‌دهد. تحلیلگران با استناد به افزایش ارزش بازار استیبل‌کوین ها (۹ میلیارد دلار) و خوش‌بینی سرمایه‌گذاران نسبت به تاثیرات مثبت هاوینگ بیت‌کوین و صندوق‌های ETF جدید، احتمال شکل‌گیری یک دوره صعودی قوی را پیش‌بینی می‌کنند.

بر اساس گزارش شرکت تحلیل بلاکچین IntoTheBlock، ارزش بازار استیبل‌کوین‌ها از اکتبر ۲۰۲۳ بیش از ۹ میلیارد دلار افزایش یافته است که نشانه ای از ورود نقدینگی قابل توجه به بازار ارزهای دیجیتال و اعتماد سرمایه‌گذاران به روند صعودی آتی است.

علاوه بر این، کارشناسان معتقدند عوامل دیگری مانند هاوینگ بیت‌کوین (کاهش پاداش استخراج) در آوریل ۲۰۲۴ و راه اندازی صندوق های ETF بیت‌کوین نیز می‌توانند باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شوند. مطالعه‌ای که توسط BitGet انجام شده است نشان می‌دهد که ۸۴ ٪ از سرمایه‌گذاران انتظار دارند هاوینگ باعث افزایش قیمت بیت‌کوین به محدوده ۳۰ تا ۶۰ هزار دلار شود.

همچنین، موفقیت اولیه صندوق های ETF بیت‌کوین، تاثیر مثبت بلندمدت آن‌ها بر کل بازار را نوید می‌دهد. مدیر ارشد سرمایه گذاری Bitwise، مت هوگان، با اشاره به جذب ۷۰۰ میلیون دلار سرمایه طی یک هفته توسط این صندوق‌ها، تاکید می‌کند که تاثیر بلندمدت آن‌ها بسیار فراتر از تصورات اولیه است.

اخبار مرتبط: 3 رمزارز مهم در سال 2024 کدامند؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید