صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رمزارزهایی که امروز دارای بیشترین رشد در صرافی‌های غیرمتمرکز بودند: BEAR، CAL و MANE

رمزارزهایی که امروز دارای بیشترین رشد در صرافی‌های غیرمتمرکز بودند: BEAR، CAL و MANE

DEXToolsشت کوین و میم کوین

بیت‌کوین(BTC) روز جمعه در حدود ۲۶۶۰۰دلار تثبیت شده و تقریباً به نقطه‌ای بازگشت که هفته را شروع کرده بود. همه معامله‌گران تحولات کلان اخیر را زیر نظر دارند مثلا این هفته سیاست‌های تندرو فدرال رزرو آمریکا اعلام شد و نرخ بهره ایالت متحده به بالاترین سطح در چند دهه‌ی اخیر خود رسید.

این اتفاقات باعث شدند تا بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان از نظر حجم بازار به مدت چند هفته حدودا در محدوده ۲۴۷۵۰ تا ۲۸۵۰۰ دلار باقی بماند زیرا بازار از اخبار کلان تاثیر می‌گیرد و شرایط عمومی بازارهمچنان ضعیف است و موضوعاتی نظیر پذیرش نهادها و سیاست امریکا بر ارز دیجیتال  تحت نظر است. اما اتریوم(ETH) نتوانسته به خوبی عمل کند و آخرین معاملات آن در حدود۱۶۰۰ دلار بوده و نسبت به هفته گذشته بیش از ۲٪ کاهش  را تجربه کرده است. 

 پس از شکست مقاومت این هفته و ناتوانی از رسیدن به بالای ۲۱DMA که در ماه‌های گذشته به عنوان یک مقاومت قوی عمل کرده بود خرس‌های Ether همچنان تلاش می‌کنند مجددا به پایین‌ترین قیمت تابستانی یعنی زیر۱۵۵۰ دلار بازگردند.

اخبار مرتبط: با کاهش اتریوم‌های Stake شده در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟

به دلیل برخی محدودیت‌ها و کاهش فعالیت ارزهای معتبر توجه تریدرها به شت‌کوین و میم‌کوین‌ها جلب شده است که در آن‌ها نوسان قابل توجهی وجود دارد.  طبق DEXTools برخی از رمزارزهایی که بیشترین رشد را در بازار خرسی داشتند عبارتند از: BEAR، CAL، MANE

اولین رمزارز با بیشترین رشد قیمت(The Bear (BEAR

یک شت کوین جدید به نام(The Bear (BEAR که تنها چند ساعت پیش راه‌اندازی شد و شروع انفجاری داشت. طبق DEXTools در حال حاضر BEAR حدود ۳۰۰٪ در مقایسه با قیمت راه اندازی DEX خود افزایش یافته و توانسته در میان ۱.۶ میلیون دلار حجم معاملات به ارزش بازار بیش از ۳۳۰۰۰۰ دلار دست یابد.

طبق پروتکل‌های امنیتی DEXTools، این توکن بیش از ۳۰۰۰۰۰دلار نقدینگی قفل شده دارد و هیچ جنبه نگران کننده‌ای ملاحظه نشده است که نشان می‌دهد احتمالاً این توکن کلاهبرداری نیست.

دومین رمزارز با بیشترین رشد قیمت(Calcium (CAL

 روز پنجشنبه شت کوینی به نام  (Calcium (CAL راه اندازی شد،که نسبت به قیمت روز گذشته خود کاهش قابل توجهی داشته و آخرین باربه ازای هر توکن در حدود 0.0045 دلار معامله شد که از ۰.۰۱۷دلار در روز پنجشنبه کمتر است. ارزش بازار آن در میان ۵.۷  میلیون دلار در حجم معاملات ۲۴ ساعته کمی بیش از۹۰۰۰۰۰دلار بوده و اکنون توانسته است بیش از۱۷۰۰ هولدر را جذب نماید. این توکن دارای۱۳۰۰۰دلار نقدینگی قفل نشده است احتمال می‌رود این توکن یک rug pull باشد اما طبق پروتکل‌های امنیتی DEXTools قابل قبول است.

سومین رمزارزبا بیشترین رشد قیمت(MANE (MANE

رمزارزی به نام MANE که در ابتدای روز راه اندازی شد و نسبت به گذشته کاهش قیمت داشت. قیمتMANE آخرین بار در حدود ۰.۰۰۴۷ دلار بود و توانست حدودا ۰.۰۰۸ دلارافزایش یابد. و حجم معاملات آن تا کنون ۱.۹ میلیون دلار است. سرمایه بازار آن آخرین بار حدود ۴۷۰۰۰۰ دلار بود و بیش از ۴۰۰ هولدر به خود جذب کرد. MANE دارای تقریباً ۱۰۰۰۰۰ دلار نقدینگی نیمه قفل شده است و طبق پروتکل‌های امنیتی DEXTools فعلا ۵ هشدار دریافت کرده که شامل این است که امکان تغییر در مالیات تراکنش‌های این توکن وجود دارد در حال حاضر 0٪ است اما شاید در آینده تغییرکند، همچنین ممکن است نقل و انتقالات ناگهان متوقف شوند.

اخبار مرتبط: فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را متوقف کرد، آیا بیت‌کوین به 30,000 دلار می‌رسد؟

روش‌های جایگزین سرمایه‌گذاری در شت‌کوین‌ها

شت‌کوین‌ها بسیار خطرناک هستند زیرا اکثر آن‌ها ارزش واقعی ندارند.برای کسانی که به دنبال راه‌های مطمئن‌تر برای سودهای کوتاه مدت هستند، یک استراتژی جایگزین سرمایه‌گذاری با ریسک و سود بالا مشارکت در پیش فروش ارزهای دیجیتال است.

در این روش سرمایه‌گذاران توکن‌های پروژه‌های رمز ارز جدید را خریداری می‌کنند تا به تأمین منابع مالی آن‌ها کمک نمایند. این توکن‌ها همیشه قیمت اولیه بسیار پایینی دارند و به مدت طولانی پیش‌فروش می‎شوند و سودهای بسیاری را به سرمایه‌گذاران اولیه پرداخت می‌کنند. بسیاری از این پروژه‌ها تیم‌های فوق العاده خوب و چشم‌انداز عالی  برای ارائه یک برنامه/پلتفرم رمزنگاری انقلابی دارند. اگر یک سرمایه‌گذار بتواند چنین پروژه‌هایی را شناسایی کند، ریسک / سود سرمایه‌گذاری پیش‌فروش آن‌ها بسیار خوب است.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید