صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : استفاده از Polygon در پرداخت‌های رمزارزی شهر Lugano سوئیس

استفاده از Polygon در پرداخت‌های رمزارزی شهر Lugano سوئیس

شهر Lugano که پایتخت اقتصادی ایتالیا نامیده می‌شود پروتکل اثبات سهام PoS) Polygon) را در برنامه پرداخت ارز دیجیتال خود، ادغام کرده است. به گزارش کوین‌تلگراف نسخه ارائه شده که با نام MyLugano  معرفی شد؛ شامل یک کیف‌پول دیجیتال چند زنجیره‌ای برای نگهداری و استفاده شخصی است که چندین توکن را شما می‌شود و قصد دارند برنامه‌های جدیدی را به آن اضافه کنند. Polygon از سال ۲۰۲۲ شریک شهر سوئیس بوده و زیرساخت‌های طراحی استیبل‌کوین این شهر را فراهم کرده است.

MyLugano همچنین یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) جدید راه‌اندازی می‌کند که به کار هنرمند Yuri Catania اختصاص داده شده است، این اثر هنری در شبکه Polygon توکنیزه خواهد شد. برنامه MyLugano، که با همکاری صادرکننده استیبل کوین Tether ساخته شده است، به ۳۰/۰۰۰ کاربر یا تقریباً نیمی از جمعیت شهر خدمات می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند تا به کارآفرین‌های کوچک و متوسط محلی با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

لوگانو سومین شهر سوئیس است که اجازه پرداخت مالیات با ارز دیجیتال را پیدا کرده و از ماه مارس ۲۰۲۲  وارد همکاری با Tether شده تا مهم‌ترین مرکز پیشرفته برای پذیرش بلاکچین را در اروپا ایجاد کنند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید