صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیشتازی سولانا برای دریافت مجوز ETF

پیشتازی سولانا برای دریافت مجوز ETF

طبق تحلیل کارگزاری پیشرو در حوزه کریپتو (GRS)، سولانا (SOL) به دلیل تمرکززدایی و تقاضای بالا، به احتمال زیاد مجوز صندوق قابل معامله در بورس (ETF) را به زودی دریافت خواهد کرد، در حالی که برای کاردانو (ADA) و ریپل (XRP) این مسیر با چالش‌هایی همراه است.

تحلیلگران GSR بر این باورند که با توجه به محیط نظارتی طرفدار رمزارزها در آمریکا که بر تمرکززدایی و تقاضای بازار تاکید دارد، سولانا از پتانسیل بیشتری برای دریافت مجوز ETF برخوردار است. این شرکت همچنین اعلام کرده که دارای پوزیشن خرید بلندمدت روی سولانا است.

بر اساس گزارش GSR، سولانا در دو معیار کلیدی یعنی تمرکززدایی و تقاضای بازار عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود دارد. حرکت این پلتفرم بلاکچِین به سمت تمرکززدایی، به ویژه با راه‌اندازی کلاینت Firedancer، و تقاضای قوی بازار، همانطور که در حجم معاملات بالای آن مشهود است، سولانا را به گزینه جذابی برای تبدیل شدن به یک دارایی قابل معامله در بورس تبدیل می‌کند.

سولانا همچنین تقاضای قوی از سوی بازار را نشان می‌دهد. این رمزارز به طور مداوم عملکرد خوبی داشته و حجم معاملات بالایی دارد که نشان دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران و پتانسیل تقاضای پایدار است. این ویژگی موقعیت سولانا را برای تبدیل شدن به یک دارایی قابل معامله در بورس (ETF) تقویت می‌کند، به ویژه زمانی که جریان‌های ورودی بالقوه از اهمیت بالایی برخوردار باشند.

احتمال افزایش قیمت سولانا با ETF

تحلیل GSR همچنین تأثیر احتمالی تایید مجوز ETF بر قیمت سولانا را بررسی می‌کند. با الگوبرداری از روند صعودی بیت‌کوین پس از دریافت مجوز ETF، سولانا نیز می‌تواند شاهد افزایش قیمت مشابهی باشد. GSR سناریوهایی را از یک افزایش محافظه‌کارانه ۱.۴ برابری تا یک جهش خوش‌بینانه ۸.۹ برابری در شرایط مطلوب ترسیم می‌کند.

تحلیلگران GSR پیش‌بینی می‌کنند:

با تعدیل برآوردهای جریان ورودی بر اساس افزایش ۲.۳ برابری بیت‌کوین پس از راه‌اندازی ETF، سولانا ممکن است در سناریوی نزولی ۱.۴ برابر، در سناریوی پایه ۳.۴ برابر و در سناریوی خوش‌بینانه ۸.۹ برابر افزایش یابد.

ثبت درخواست اخیر VanEck برای یک ETF سولانا، حمایت نهادی فزاینده از این رمزارز را نشان می‌دهد و چشم‌انداز آن برای دریافت مجوز ETF را تقویت می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید