صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شناسایی صدها dapp خطرناک در زنجیره BNB 

شناسایی صدها dapp خطرناک در زنجیره BNB 

DAPP

به تازگی  DappBay، یک فروشگاه dApp web3 برای کاربران در زنجیره BNB، بیش از ۱۰۰ برنامه غیرمتمرکز پرخطر (dapps) را در به‌روزرسانی اخیر خود نشانه‌گذاری کرده است. به گزارش کریپتو نیوز زنجیره BNB در جولای  ۲۰۲۲ برنامه DappBay را راه‌اندازی کرد و به کاربران اجازه داد تا پروژه‌های جدید web3 را از آن پیدا کنند در حالی که از ریسک آن‌ها مطلع هستند.

اخبار مرتبط: آلت‌کوین‌هایی با پتانسیل رشد ۱۰۰برابری در ۲۰۲۴

لیست برنامه‌های غیرمتمرکز پرخطر (dapps) 

یکی از نام‌های برجسته در لیست برنامه‌های غیرمتمرکز پرخطر Genesis Universe، یک بازی اکتشاف کارت توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که بر روی زنجیره هوشمند BNB ساخته شده است. در این بازی، بازیکنان برای کسب درآمد در یک دنیای جدید مبارزه می‌کنند.

برنامه دیگری که در این لیست توجه را به خود جل می‌کند  DeXe DAO Studio است که ریسک آن هم قابل توجه است. این dapp از توسعه سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) پشتیبانی می‌کند و بر اهمیت مشارکت فعال و ارزشمند اعضا و تخصص آن‌ها تأکید می‌کند. با این حال، علیرغم اهداف جاه طلبانه آن، سطح ریسک اختصاص داده شده نشان دهنده اشکالات یا مشکلات احتمالی است که کاربران باید در نظر بگیرند.

برنامه بعدی Web3 Pilot،  یک پلتفرم سرمایه‌گذاری defi است که به عنوان یک dapp با ریسک بالا شناسایی شد. طبق گفته Red Alarm، احتمالا یک طرح پانزی است که سرمایه گذاران را با فریب دادن به بازده‌های غیرمعمول بالا وسوسه می‌کند. سایر برنامه‌های غیرمتمرکز برجسته شده در لیست Red Alarm شامل QuickPay، Silo و Defi Ujm هستند. دو مورد اول به عنوان طرح‌های پانزی طبقه‌بندی می‌شوند، در حالی که مورد سوم مظنون به یک وب‌سایت فیشینگ است.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید