صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آلت‌کوین‌هایی با پتانسیل رشد 100برابری در 2024

آلت‌کوین‌هایی با پتانسیل رشد 100برابری در 2024

آلتکوین

سرمایه‌گذاری در آلت‌کوین‌ها به عنوان یک استراتژی سوده در هر سبد سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. هر چند آن‌ها نسبت به بیت‌کوین ریسک بالاتری دارند اما پتانسیل رشد بالای آن‌ها باعث می‌شود که گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشند. حال اگر برخی از آن‌ها را بتوان در زمان مناسب خریداری کرد احتمال رشد بیش از ۱۰۰ برابری را برای خریدار به همراه خواهد داشت.

۱.(Ethereum (ETH

۲.(Cardano (ADA

۳. (Shiba Inu (SHIB

۴.(Shiba Inu (SHIB

۵.(Bancor (BNT

در ادامه به برخی از این آلت‌کوین‌های با رشد بالا در سال ۲۰۲۴ که در کوین مارکت‌کپ به آن‌ها اشاره شده خواهیم پرداخت.

۱.(Ethereum (ETH:  انتقال اتریوم به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) و نقش آن در فضای دیفای و قراردادهای هوشمند، آن را به دارایی قابل توجهی برای سرمایه گذاران تبدیل می کند. اکوسیستم گسترده و حمایت از سبدهای سرمایه گذاری رمزنگاری عمده، پتانسیل آن را بیشتر تقویت می کند.

۲.(Cardano (ADA : با رویکرد تحقیقات محور و تمرکز قوی بر پایداری و مقیاس پذیری شناخته می‌شود که با الگوریتم اجماع خاصش که نوعی از PoS است گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در آینده خواهد بود.

۳.(Shiba Inu (SHIB: شیبا اینو که اغلب به عنوان یک میم کوین شناخته می شود، تعداد قابل توجهی دنبال کننده را به خود جلب کرده است. SHIB که بر روی پلتفرم اتریوم کار می‌کند، علی‌رغم ریشه‌های SHIB به عنوان یک میم کوین، معاملات فعال آن در بازارهای مختلف و حمایت پرشور جامعه نشان‌دهنده پتانسیل رشد آن است.

۴(Memetic / PepeCoin (MEME: یک ارز دیجیتال منحصر به فرد است که جنبه‌های میم‌ها را با ارز دیجیتال ترکیب می‌کند. ترکیب مکانیسم‌های اجماع استخراج و اثبات سهام، همراه با تمرکز آن بر فرهنگ میم، آن را به انتخابی جالب برای سرمایه‌گذارانی تبدیل می‌کند که به دنبال دارایی‌های غیرمعمول هستند.

۵.(Bancor (BNT: بانکور به عنوان یک شبکه نقدینگی غیرمتمرکز عمل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد انواع مختلف توکن‌های دیجیتال را به طور مستقیم و فوری تبدیل کنند. بانکور یک بازیگر کلیدی در فضای DeFi، به‌ویژه در حوزه صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و سازندگان بازار خودکار (AMM) است. پروتکل نوآورانه آن رویکرد منحصر به فردی را برای تبادل توکن و نقدینگی ارائه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید