صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پرواز توقف ناپذیر Floki Coin

پرواز توقف ناپذیر Floki Coin

Floki (FLOKI)، یک میم‌کوین محبوب بر بستر بلاک‌چین اتریوم که از سگ به عنوان نماد خود استفاده می‌کند، با جلب توجه قابل توجه سرمایه‌گذاران، شاهد افزایش قابل ملاحظه‌ای در قیمت خود بوده است. قیمت این آلت‌کوین در تنها یک روز معاملاتی تقریباً ۱۵ درصد افزایش یافته است که باعث ایجاد خوش‌بینی در بین فعالان بازار ارزهای دیجیتال در سطح جهانی شده است. این افزایش قیمت با مجموعه‌ای از معیارهای مثبت همزمان شده است که به احساسات صعودی پیرامون FLOKI دامن زده و هیجان قابل توجهی را در بین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایجاد کرده است.

در بحبوحه هیجان ناشی از افزایش قیمت Floki Inu، تحلیلگر ارزهای دیجیتال Captain Faibik در پستی که در پلتفرم X منتشر کرده است، به دیدگاه‌های مهمی در رابطه با دینامیک فعلی بازار این آلت‌کوین اشاره کرد. او انتظارات برای ادامه روند صعودی قیمت این آلت‌کوین را تقویت کرد که منجر به افزایش احساسات صعودی شد.

در تحلیل خود، Captain Faibik بر خروج از الگوی “پرچم صعودی” در نمودار قیمت روزانه‌ی Floki تأکید کرد. این الگو به طور معمول نشان‌دهنده‌ی دوره‌ی تثبیت در یک روند صعودی است که به دنبال آن، مسیر صعودی مجدداً از سر گرفته می‌شود. پیش‌بینی این تحلیلگر مبنی بر افزایش حداقل ۲ تا ۳ برابری قیمت، به خوش‌بینی حاکم بر Floki دامن زد.

تحلیل Captain Faibik همراه با افزایش قابل توجه ۱۵ درصدی قیمت FLOKI، این آلت‌کوین را وارد فاز صعودی دیگری کرد و احساسات مثبت بازار را تقویت نمود. در حال حاضر، قیمت این آلت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۱۵.۷۴ درصدی به ۰.۰۰۰۱۹۶ دلار رسیده است. در همین بازه زمانی، قیمت این آلت‌کوین کمترین مقدار ۰.۰۰۰۱۶۸ دلار و بیشترین مقدار ۰.۰۰۰۲۰۵۲ دلار را ثبت کرده است.

تحلیل داده‌های مشتقه، افزایش قابل توجهی را در «میزان باز» (Open Interest – OI) FLOKI نشان می‌دهد که حاکی از رشد قابل ملاحظه‌ی حجم معاملات آتی به همراه مشارکت بالای سرمایه‌گذاران است. این داده‌ها بر یک روند صعودی قوی برای Floki Inu تأکید می‌کند و گویای افزایش علاقه‌ی سرمایه‌گذاران است.

این اطلاعات همچنین نشان می‌دهد که در صورت ادامه‌ی فشار خرید، پیش‌بینی‌های تحلیلگران می‌تواند محقق شود. با توجه به داده‌های لیکوییدیشن (Liquidation) که نشان‌دهنده‌ی کاهش فشار فروش است، چشم‌انداز برای Floki Inu همچنان مثبت باقی می‌ماند و این امر، انتظارات صعودی در مورد مسیر آتی قیمت این آلت‌کوین را تقویت می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

XRP با ورود ریپل به آفریقا به سمت 1 دلار می‌رود؟

قیمت رمزارز XRP به دنبال اعلام برنامه‌های توسعه بلندپروازانه ریپل برای ورود…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید