صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توضیحات خالق سولانا درباره مقیاس‌پذیری Solana و Ethereum

توضیحات خالق سولانا درباره مقیاس‌پذیری Solana و Ethereum

sol vs eth

خالق سولانا Anatoly Yakovenko، لایه Eigenlayer Wormhole را مشابه راه‌حل لایه ۲ اتریوم معرفی کرد. وی معتقد است که Solana می‌تواند از طریق این راه‌حل لایه ۲ با Ethereum ادغام شود، به این معنی که بلاک‌های سولانا می‌توانند به یک قرارداد پل داده-اعتبارسنجی در Ethereumتبدیل شوند.

Solana در پایان سال ۲۰۲۳ عملکرد خوبی داشت، که ارزش کل قفل شده (TVL) آن در ماه دسامبر بیش از دو برابر شد. این پلتفرم همچنین از لحاظ ارزش کل بازار از XRP پیشی گرفت و به پنجمین کریپتوکارنسی برتر بازار تبدیل شد. این تغییر رتبه به دلیل عملکرد و مقیاس پذیری بالای Solana است که آن را به یک انتخاب محبوب برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) تبدیل می‌کند.

 ⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : cryptoslate.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید