صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : خروج نقدینگی توسط نهنگ‌های ICO، آیا صعود ETH به 3000 دلار موقتی بود؟

خروج نقدینگی توسط نهنگ‌های ICO، آیا صعود ETH به 3000 دلار موقتی بود؟

ethereum ico-whale

یک نهنگ اتریوم که از سرمایه‌گذاران اولیه عرضه اولیه سکه (ICO) در سال ۲۰۱۴ بود، پس از رسیدن قیمت اتریوم به ۳۰۰۰ دلار، بخشی از دارایی خود را نقد کرد. این حرکت منجر به بحث‌های زیادی در مورد آینده قیمت اتریوم شده است.

نهنگ اتریوم ۳٬۴۶۵ اتریوم را با قیمت تقریبی ۱۰.۳۰ دلار در ICO خریداری کرده و به مدت ۸.۶ سال آنها را نگه داشته بود. با افزایش قیمت اتریوم به ۳٬۰۰۰ دلار، نهنگ بخشی از دارایی خود (۱٬۷۳۲ اتریوم) را به صرافی Kraken منتقل کرد. این حرکت می‌تواند نشانه‌ای از سودگیری باشد، اما انتقال‌های بزرگ به صرافی‌های متمرکز معمولا نشانه‌ای نزولی در نظر گرفته می‌شوند.

برخی معتقدند قیمت ۳۰۰۰ دلار مقاومت محکمی برای اتریوم است، زیرا خریداران نتوانسته‌اند از این سطح عبور کنند. اینکه آیا اتریوم می‌تواند روند صعودی خود را ادامه دهد و به ۵۰۰۰ دلار برسد، مشخص نیست.

اتریوم همچنان در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) پیشرو است. به‌روزرسانی‌های شبکه اتریوم، از جمله Dencun، می‌تواند به مقیاس‌پذیری و افزایش سرعت تراکنش‌ها کمک کند. از عوامل مثبت بر روند صعودی قیمت اتریوم به‌شمار می‌رود.

به‌طور کلی مشخص نیست که آیا روند صعودی اخیر قیمت اتریوم ادامه خواهد داشت یا خیر. حرکت نهنگ اتریوم می‌تواند نشانه‌ای از تردید در مورد آینده بازار باشد، اما عوامل مثبت دیگری مانند محبوبیت DeFi و به‌روزرسانی‌های شبکه نیز بر روند قیمت در آینده تاثیرگذار خواهد بود.

اخبار مرتبط: 3 رمز ارز هوش مصنوعی با پتانسیل رشد بالا

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید