صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 رمز ارز هوش مصنوعی با پتانسیل رشد بالا

3 رمز ارز هوش مصنوعی با پتانسیل رشد بالا

بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قیمت چندین ارز دیجیتال مرتبط با هوش مصنوعی (AI) بوده است. مهم‌ترین آن‌ها Worldcoin (WLD) نام دارد که با بیش از ۲۰۰ ٪ افزایش قیمت در یک هفته، موفق شد توجه زیادی را به خود جلب کند. این افزایش قیمت به دلیل ارتباط Worldcoin با OpenAI و ابزار جدید آن‌ها به نام SORA است. در این راستا، سه ارز دیجیتال دیگر که پتانسیل رشد مشابهی دارند عبارتند از:

  • Arkham (ARKM): این ارز دیجیتال با افزایش قیمت از ۰.۶۴ دلار به ۱.۱ دلار در یک هفته، عملکرد خوبی داشته است. با توجه به حاشیه‌های حقوقی Worldcoin، ARKM می‌تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.
  • Fetch AI (FET): قیمت FET در یک سال گذشته بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافته است و همچنان پتانسیل رشد بیشتری دارد.
  • SingularityNET (AGIX): این ارز دیجیتال نیز با افزایش ۸۰ درصدی قیمت در یک هفته، عملکرد خوبی داشته است و با توجه به بازار کوچک آن، پتانسیل رشد بیشتری دارد.

به طور کلی، هوش مصنوعی یکی از ترندهای مهم بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود و این ارزهای دیجیتال مرتبط با آن می‌توانند رشد قابل توجهی داشته باشند.

اخبار مرتبط: بررسی شرایط پولکادات (DOT)، چین لینک (LINK) و بهترین پیش‌فروش سال 2024

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید