صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مایکل سیلور: تا ۱۲ماه آینده تقاضا برای بیت‌کوین 10 برابر می‌شود

مایکل سیلور: تا ۱۲ماه آینده تقاضا برای بیت‌کوین 10 برابر می‌شود

سیلور

مایکل سیلور(Michael Saylor) یکی از بنیان‌گذاران MicroStrategy تاکید کرد که پس از نصف شدن بیت‌کوین در سال آینده، تقاضا برای خرید آن به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. به گزارش کوین‌تلگراف ۱۰ نوامبر در سخنرانی مجمع کریپتو استرالیا ۲۰۲۳ از Saylor خواسته شد تا چشم‌انداز خود را برای بیت‌کوین و اکوسیستم آن در چهار تا پنج سال آینده ارائه دهد. وی در ابتدا خلاصه‌ای از سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ ارائه کرد و گفت:

بیت‌کوین از یک دارایی نامنظم به یک برنامه تاثیرگذار تبدیل شده است. در کوتاه‌ مدت بیت‌کوین به یک دارایی جوان در جهان تبدیل خواهد شد. با توجه به میزان عرضه و تقاضا در این بازار فکر می‌کنم هر ماه تقاضا بیشتر می‌شود در حالی که قرار است عرضه آن در ماه آوریل نصف شود. وقتی تقاضای یک دارایی  دو برابر شود و عرضه آن نصف شود چه اتفاق می‌افتد؟ قیمت در آینده افزایش می‌یابد.

سیلور با نگاهی به سال‌های ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۸ پیش‌بینی کرد که بیت‌ همچنان در مرحله رشد بالا قرار خواهد داشت، زیرا پذیرش آن در سراسر صنعت فناوری‌های بزرگ و بانک‌های جهانی گسترش می‌یابد و هر دو بخش بیت‌کوین را در محصولات و خدمات خود ادغام می‌کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید