صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جاستین سان پیشنهاد خرید ۲.۳ ملیارد دلار بیت‌کوین را به دولت آلمان داد

جاستین سان پیشنهاد خرید ۲.۳ ملیارد دلار بیت‌کوین را به دولت آلمان داد

جاستین سان، بنیان‌گذار ترون، پیشنهادی برای خرید بیت‌کوین‌های دولت آلمان به ارزش بیش از ۲.۳ میلیارد دلار ارائه داده است. سان اعلام کرده است که مایل است بیت‌کوین را مستقیماً از بازار خریداری کند تا از اثرات منفی فروش بر قیمت جلوگیری کند. سان این پیشنهاد را در ۴ ژوئیه از طریق پستی در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد:

«من آماده مذاکره با دولت آلمان برای خرید تمام بیت‌کوین‌ها به صورت خارج از بازار هستم تا تأثیر بر بازار را به حداقل برسانم.»

در ۱۹ ژوئن، انتقال ۶۵۰۰ بیت‌کوین به ارزش بیش از ۴۲۵ میلیون دلار توسط کیف پول دولتی آلمان انجام شد که برای اولین بار شایعه‌هایی در مورد فروش بیت‌کوین ایجاد کرد. فروش باقی‌مانده بیت‌کوین‌ها ممکن است اثر منفی بر قیمت بیت‌کوین بگذارد، به همین دلیل این کیف پول بین معامله‌گران مورد توجه قرار گرفت. این کیف پول قبل از اولین انتقال در فوریه ۲۰۲۴، تقریباً ۵۰ هزار بیت‌کوین در اختیار داشت. گفته می‌شود که این پول‌ها از وب‌سایت فیلم‌های دزدی Movie2k ضبط شده‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید