صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 ارز دیجیتال که بهتر است تحت نظر بگیرید

3 ارز دیجیتال که بهتر است تحت نظر بگیرید

3 digital currencies important

قیمت بیت کوین در چند هفته اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. یکی از دلایل این افزایش، ظهور صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) است که به شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها اجازه می‌دهد سرمایه‌گذاری‌های قانونی در بیت کوین انجام دهند. به همین دلیل ارزش بیت کوین با سرعت بیشتری نسبت به اکثر آلت‌کوین‌های دیگر افزایش می‌یابد. در ادامه به برخی از رمزارزهایی که در بازار صعودی آینده احتمال رشد بهتر دارند اشاره خواهیم کرد.

  • سولانا (SOL): اکوسیستم سولانا به دلیل مقیاس‌پذیری بالا، به سرعت در حال رشد است و پتانسیل بالایی برای رشد در ماه‌های آینده دارد.
  • دوج کوین (DOGE): با وجود کاهش شدید قیمت در ماه‌های اخیر، به دلیل ماهیت میم کوین بودن، پتانسیل افزایش قیمت در بازار صعودی را دارد.
  • کاسپا (KAS): یک ارز دیجیتال امیدوارکننده است که از پروتکل اثبات کار مشابه بیت کوین استفاده می‌کند. قیمت آن در هفته‌های اخیر افزایش یافته است و انتظار می‌رود در بازار صعودی بیشتر از بیت کوین رشد کند.

اخبار مرتبط: بررسی آلت‌کوین مبتنی بر وب3 که این روزها سروصدای زیادی به‌پا کرده است

منبع: cryptoticker.io

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید