صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی آلت‌کوین مبتنی بر وب3 که این روزها سروصدای زیادی به‌پا کرده است

بررسی آلت‌کوین مبتنی بر وب3 که این روزها سروصدای زیادی به‌پا کرده است

Altcoin

طبق گزارش شرکت تحلیل Santiment، یک ارز دیجیتال مبتنی بر وب 3 که روی فضای ابری تمرکز دارد، اخیر توسعه‌هایش از سایر پروژه‌های رمزنگاری پیشی گرفته است. شبکه‌ی غیرمتمرکز عمومی رایانه‌ی اینترنت (ICP) بر اساس گزارش Santiment، در ۳۰ روز گذشته ۴۶۶.۹ کامیت در گیت‌هاب ثبت کرده است و از سایر پروژه‌های کریپتو پیشی گرفته است.

این شرکت تحلیلی تاکید می‌کند که به‌روزرسانی‌های معمول را حساب نکرده و از «روش‌شناسی پیشرفته» برای جمع‌آوری داده‌ها فقط برای کامیت‌های «واقعی» گیت‌هاب استفاده می‌کند. رایانه‌ی اینترنت می‌خواهد قابلیت یک فضای ابری بدون سرور را به اینترنت عمومی اضافه کند. دارایی بومی این پروژه، ICP، در زمان نگارش این متن با قیمت ۱۳.۴۵ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲ درصد کاهش داشته است.

کاردانو (ADA) رقیب اتریوم (ETH) با ۴۳۴.۳ کامیت در ۳۰ روز گذشته، در رتبه‌ی دوم رده‌بندی فعالیت توسعه‌ی Santiment قرار دارد. پلتفرم قرارداد هوشمند Polkadot (DOT) و شبکه‌ی آزمایشی آن Kusama (KSM) با ثبت ۴۳۱.۳۳ کامیت به‌طور مشترک در رتبه‌ی سوم قرار دارند و پروژه‌ی مقیاس‌پذیری لایه‌ی ۲ اتریوم، Optimism (OP) با ۴۰۵.۷ کامیت در رتبه‌ی پنجم قرار دارد.

Santiment پیش از این گفته بود که فعالیت توسعه‌ی سنگین متمرکز بر یک پروژه‌ی کریپتو، نشانه‌ی مثبتی است که می‌تواند به این معنی باشد که توسعه‌دهندگان معتقدند این پروتکل موفق خواهد شد یا پروژه به‌زودی ویژگی‌های جدیدی را ارائه خواهد کرد. همچنین نشان می‌دهد که احتمال کلاهبرداری خروج پروژه کمتر است.

اخبار مرتبط: غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

منبع: dailyhodl.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید