صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی آلت‌کوین مبتنی بر وب3 که این روزها سروصدای زیادی به‌پا کرده است

بررسی آلت‌کوین مبتنی بر وب3 که این روزها سروصدای زیادی به‌پا کرده است

Altcoin

طبق گزارش شرکت تحلیل Santiment، یک ارز دیجیتال مبتنی بر وب 3 که روی فضای ابری تمرکز دارد، اخیر توسعه‌هایش از سایر پروژه‌های رمزنگاری پیشی گرفته است. شبکه‌ی غیرمتمرکز عمومی رایانه‌ی اینترنت (ICP) بر اساس گزارش Santiment، در ۳۰ روز گذشته ۴۶۶.۹ کامیت در گیت‌هاب ثبت کرده است و از سایر پروژه‌های کریپتو پیشی گرفته است.

این شرکت تحلیلی تاکید می‌کند که به‌روزرسانی‌های معمول را حساب نکرده و از «روش‌شناسی پیشرفته» برای جمع‌آوری داده‌ها فقط برای کامیت‌های «واقعی» گیت‌هاب استفاده می‌کند. رایانه‌ی اینترنت می‌خواهد قابلیت یک فضای ابری بدون سرور را به اینترنت عمومی اضافه کند. دارایی بومی این پروژه، ICP، در زمان نگارش این متن با قیمت ۱۳.۴۵ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲ درصد کاهش داشته است.

کاردانو (ADA) رقیب اتریوم (ETH) با ۴۳۴.۳ کامیت در ۳۰ روز گذشته، در رتبه‌ی دوم رده‌بندی فعالیت توسعه‌ی Santiment قرار دارد. پلتفرم قرارداد هوشمند Polkadot (DOT) و شبکه‌ی آزمایشی آن Kusama (KSM) با ثبت ۴۳۱.۳۳ کامیت به‌طور مشترک در رتبه‌ی سوم قرار دارند و پروژه‌ی مقیاس‌پذیری لایه‌ی ۲ اتریوم، Optimism (OP) با ۴۰۵.۷ کامیت در رتبه‌ی پنجم قرار دارد.

Santiment پیش از این گفته بود که فعالیت توسعه‌ی سنگین متمرکز بر یک پروژه‌ی کریپتو، نشانه‌ی مثبتی است که می‌تواند به این معنی باشد که توسعه‌دهندگان معتقدند این پروتکل موفق خواهد شد یا پروژه به‌زودی ویژگی‌های جدیدی را ارائه خواهد کرد. همچنین نشان می‌دهد که احتمال کلاهبرداری خروج پروژه کمتر است.

اخبار مرتبط: غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

منبع: dailyhodl.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید