صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بهترین ارز دیجیتال برای خرید با 1000دلار چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای خرید با 1000دلار چیست؟

web3-cryptocurrency

بازار ارزهای دیجیتال در حال رونق است و قیمت بسیاری از ارزها به بالاترین حد خود رسیده در حالی که  اتریوم (Ethereum) هنوز به بالاترین قیمت خود نرسیده است و این یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

اتریوم پیشرو ارزهای دیجیتال در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. دیفای، مجموعه‌ای از خدمات مالی مانند وام‌دهی، قرض‌گیری، معامله و سرمایه‌گذاری است که به صورت غیرمتمرکز و بدون نیاز به واسطه ارائه می‌شود. اتریوم با داشتن قابلیت قراردادهای هوشمند، بستر اصلی برای توسعه‌دهندگان دیفای به شمار می‌رود و حدود ۶۰ درصد از کل ارزش دیفای وابسته به آن است.

اتریوم با وجود رقبایی مانند ترون (Tron)، همچنان پیشرو باقی مانده است. توسعه دهندگان اتریوم دائما در حال بهبود کارایی آن هستند و به‌روزرسانی‌های دوره‌ای باعث افزایش قابلیت‌های آن می‌شود. آخرین به‌روزرسانی اتریوم با عنوان “دنکن” (Dencun) در تاریخ ۱۳ مارس انجام شد که هزینه‌ی تراکنش‌ها در لایه دوم بلاک‌چین‌های ساخته شده روی اتریوم را به شدت کاهش داد.

با توجه به اینکه قیمت اتریوم هنوز به بالاترین حد خود نرسیده است و پتانسیل رشد زیادی دارد، به نظر می‌رسد خرید آن در حال حاضر یک سرمایه‌گذاری سودآور باشد.

منبع: www.fool.com

اخبار مرتبط:  بیت‌کوین در آستانه هاوینگ، جهش یا سقوط؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید