صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : خرید انبوه 649 میلیارد توکن PEPE توسط نهنگ‌ها

خرید انبوه 649 میلیارد توکن PEPE توسط نهنگ‌ها

با وجود بازار نزولی طی تقریبا دو ماه گذشته، به نظر می‌رسد در حال حاضر، سرمایه‌گذاران و نهنگ‌های ارز دیجیتال در حال انباشت عظیم هستند و علاقه و اعتماد قوی خود را نشان می‌دهند. در ۱۱ مه ۲۰۲۴، یک شرکت تحلیل درون-زنجیره‌ای به نام Lookonchain پستی را در X منتشر کرد که نشان می‌داد نهنگ‌های ارز دیجیتال مقدار هنگفتی معادل ۶۴۹ میلیارد توکن PEPE انباشت کرده‌اند.

این انباشت عظیم توکن PEPE توسط چهار نهنگ ارز دیجیتال هدایت شده است که همگی آن‌ها PEPE را از بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، خارج کرده‌اند.

  • نهنگ اول با آدرس کیف پول 0xa145، ۱۰ ساعت پیش ۳۵۰ میلیارد توکن PEPE به ارزش تقریباً ۳.۴۴ میلیون دلار را از بایننس خارج کرده است. با نگاهی به داده‌های تاریخی، مشخص می‌شود که این نهنگ در معاملات نوسانی PEPE تبحر دارد و حدود ۲.۶۶ میلیون دلار سود کسب کرده است.
  • نهنگ دوم که با آدرس کیف پول 0xa4Fd شناسایی می‌شود، ۱۸ ساعت پیش با صرف ۱.۰۹ میلیون دلار USDC اقدام به خرید masive ۱۲۳.۶۶ میلیارد توکن PEPE با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۱ دلار کرده است.
  • نهنگ سوم با آدرس کیف پول 0x895f، ۱۳ ساعت پیش ۱۰۱ میلیارد توکن PEPE (۸۸۵۰۰۰ دلار) را از بایننس خارج کرده است.
  • در نهایت، چهارمین نهنگ با آدرس کیف پول 0x24E3، تنها ۶ ساعت پیش با سرمایه‌گذاری ۶۶۱ هزار دلار USDC اقدام به خرید ۷۴.۵ میلیارد توکن PEPE با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۷۳ دلار کرده است.

این انباشت عظیم PEPE به ارزش ۶ میلیون دلار هیچ تأثیری بر قیمت PEPE نمی‌گذارد. اما به نظر می‌رسد این سرمایه‌گذاران یا نهنگ‌های ارز دیجیتال ممکن است بینش‌هایی در مورد PEPE داشته باشند که دلیل اصلی این انباشت است.

در حال حاضر، PEPE با قیمتی در حدود ۰.۰۰۰۰۰۸۷ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت PEPE با ثبات نسبی همراه بوده و با افزایش ۰.۷۲ درصدی همراه بوده است. اگر به عملکرد PEPE در یک دوره طولانی‌تر نگاه کنیم، در ۷ روز گذشته، توکن PEPE با حرکت صعودی ۱ درصدی همراه بوده است. در حالی که در ۳۰ روز گذشته، PEPE علی‌رغم عدم اطمینان‌های فراوان در سراسر جهان، توانست بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد.طبق تحلیل تکنیکال کارشناسان، PEPE در حال حاضر در حال تجربه روند صعودی است و در حال حاضر در نزدیکی سطح مقاومت قوی ۰.۰۰۰۰۰۸۹ دلار معامله می‌شود. با این حال، دلیل اصلی این چشم‌انداز صعودی، خروج از الگوی پرچم صعودی و میله در تایم فریم روزانه است. در روزهای آینده، اگر PEPE در یک کندل روزانه بالاتر از ۰.۰۰۰۰۰۹۲ دلار بسته شود، احتمال افزایش قابل توجه آن وجود دارد.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید