صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جهش 66 میلیون دلاری ETFهای بیت‌کوین آمریکا در مقابل افت تقاضا هنگ‌کنگ

جهش 66 میلیون دلاری ETFهای بیت‌کوین آمریکا در مقابل افت تقاضا هنگ‌کنگ

بازار صندوق‌های قابل معامله در محل بیت‌کوین(ETF) ایالات‌متحده در روز دوشنبه شاهد چرخشی مثبت بود و مجموعاً شاهد ورود خالص ۶۵.۹۶ میلیون دلاری سرمایه بود. طبق داده‌های SoSoValue، این افزایش در میانه‌ی سیگنال‌های متضاد در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد.

صندوق پیشرو در این زمینه(FBTC) با ورود خالص روزانه‌ی ۳۸.۵۷ میلیون دلار بود. صندوق BITB نیز با جذب ۲۰.۲۶ میلیون دلار، ورودی قابل توجهی را تجربه کرد. قابل ذکر است، GBTC در ۱۳ می هیچ ورودی یا خروجی سرمایه‌ای را تجربه نکرد. این روند مثبت در بازار آمریکا در تضاد با خروج سرمایه‌هایی است که در سایر نقاط جهان مشاهده می‌شود.

شرکت SoSoValue گزارش داد که صندوق قابل معامله در محل(ETF) بیت‌کوین هنگ‌کنگ، برای سومین روز متوالی شاهد خروج خالص سرمایه بوده است. در یک روز، سرمایه‌گذاران ۵۱۹.۵ بیت‌کوین از این صندوق خارج کرده‌اند. با این خروج، کل تعداد بیت‌کوین‌های نگه‌داری شده توسط این صندوق به ۳،۵۶۰ عدد کاهش یافته است و کل دارایی خالص آن در حال حاضر به ۲۱۹ میلیون دلار می‌رسد.

سرنوشت متفاوت صندوق‌های قابل معامله در محل بیت‌کوین آمریکا و هنگ‌کنگ، بر ماهیت پراکنده بازار جهانی ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند. در حالی که به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران آمریکایی با احتیاط دوباره وارد بازار می‌شوند، سرمایه‌گذاران در سایر نقاط جهان ممکن است رویکرد محتاطانه‌تری را در پیش بگیرند.

با تکامل مداوم چشم‌انداز ارزهای دیجیتال، انتظار می‌رود این روندها به موضوع کلیدی بحث در رویداد آینده‌ی «آینده دارایی‌های دیجیتال» در بنزینگا در ۱۹ نوامبر تبدیل شود. این رویداد تأثیرات ورود و خروج سرمایه از صندوق‌های بیت‌کوین را بر بازار گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال بررسی خواهد کرد و معنای آن‌ها را برای آینده‌ی فناوری مالی و سرمایه‌گذاری، به ویژه با تمرکز بر نحوه‌ی تعامل بازارهای متنوع جهانی با چارچوب‌های در حالِ تکاملِ دارایی‌های دیجیتال، تشریح می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید