صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رویداد دیفایردی سوم «آماده برای هاوینگ»

رویداد دیفایردی سوم «آماده برای هاوینگ»

دیفایردی سه

رویداد دیفایردی سوم گردهمایی علاقه‌مندان بلاک‌چین و رمزارز ایران است که در تاریخ ۲۷ بهمن به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. این رویداد با تمرکز بر هاوینگ چهارم بیت‌کوین، به بررسی و تحلیل این اتفاق مهم و تاثیر آن بر آینده بازار رمزارزها می‌پردازد. متخصصین در دیفایردی سوم در سه لایه تامین‌کننده (ماینرها) ، پخش‌کننده (صرافی‌ها) و خریداران و فروشندگان (تریدرها یا هولدرهای رمزارز) هاوینگ‌های گذشته را بررسی کرده و به تحلیل‌ آینده می‌پردازند. هاوینگ چهارم بیت‌کوین به‌عنوان یکی از مهم‌‌ترین هاوینگ‌های عصر حاضر شناخته می‌شود و احتمالا با هاوینگ چهارم شاهد بیشترین رشد قیمتی بیت‌کوین خواهیم بود، به همین دلیل لازم است که برای رویارویی با آن آماده شویم.

هدف رویداد

سومین رویداد دیفایردی با هدف انتقال تجربه از قشر متخصص اکوسیستم رمزارز و بلاک‌چین ایران برگزار خواهد شد و فرصتی مناسب برای علاقه‌مندان و فعالین این فضا خواهد بود تا در کنار هم تعامل و شبکه‌سازی این فضا را بهبود دهیم و باعث پویایی و رشد این اکوسیستم شویم.

بخش‌های اصلی رویداد

بعد از پذیرش و خوش‌آمدگویی، رویداد با سخنرانی ضیا صدر پژوهشگر و بیت‌کوینر آغاز خواهد شد. آقای صدر قرار است مرثیه‌ای تقدیم ساتوشی کند و مثل همیشه از نظرات کارشناسی ایشان درباره فلسفه هاوینگ در بخش اول بهره‌مند خواهیم شد. 

سخنرانان-دیفایردی ۳

 

در بخش دوم رضا نورمحمدی محقق پسادکتری دانشگاه UBC با صندلی داغ رویداد را گرم‌تر خواهد کرد. در این بخش، در صورتی که فرصت باشد رضا نورمحمدی به سوالات حضار و بینندگان آنلاین در خصوص هاوینگ بیت کوین و آینده بازار رمزارزها پاسخ خواهد داد.

بعد از آن نوبت شبکه‌سازی و استراحت می‌شود تا برای دو پنل گفت‌وگو با سخنران‌های رویداد آماده شویم.

پنل اول با موضوع «تاثیر هاوینگ بر صنعت ماینینگ» توسط یزدان عباسی مدیریت خواهد شد و از گفت‌وگوی سپهر هاشمی پژوهشگر و مترجم حوزه رمزارز، علی بابک نیا رئیس کارگروه استخراج انجمن بلاکچین، محمدرضا دهقان موسس همراه ماینر و عیسی صالحیان دبیر کارگروه استخراج انجمن بلاکچین بهره‌مند خواهیم شد. 

در بخش آخر، سهیل نیکزاد پنل گفت‌وگو با موضوع «تاثیر هاوینگ بر ترید و سرمایه‌گذاری» را هدایت خواهد کرد و شاهد تبادل نظر افراد موفق در این حوزه از جمله سیده مهکامه شریف‌زاد مدیرعامل صرافی پارس‌بیت ، آرش ملکی مدیرعامل الگوراک، کاوه مشتاق مدیرعامل انجمن بلاک‌چین، حسین غضنفری مدرس و مشاور سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارز و علی دبیری نائب رئیس هیات مدیره انجمن بلاکچین خراسان خواهیم بود.

در این رویداد میهن بلاک‌چین، دکس‌ها و یکتانت به عنوان حامیان اصلی در کنار دیفایر هستند تا دیفایردی سه در کنار شما با بهترین کیفیت برگزار شود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد وارد لینک شوید

 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید