صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ابراز ناامیدی تتر از اتهامات سازمان ملل

ابراز ناامیدی تتر از اتهامات سازمان ملل

Teter

بعد از اتهامات اعلام شده از سوی سازمان ملل مبنی بر اینکه نقش تتر USDT در پولشویی در حال افزایش است و به عنوان محبوب‌ترین وسیله برای پولشویی رمزارزها در منطقه جنوب شرقی آسیا شناسایی شده است، تتر در پاسخ به این گزارش ابزار ناامیدی کرد و گفت:

این ارزیابی تنها بر نقش Tether در فعالیت‌های غیرقانونی تمرکز کرده و نقش آن در کمک به اقتصادهای در حال توسعه در بازارهای نوظهور را نادیده گرفته است. 

تتر همچنین اعلام کرد که با همکاری مداوم با مجریان قانون جهانی مانند وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ)، FBI و USSS، تحت نظارت بوده و از سیستم‌های بانکی سنتی که برای دهه‌ها مجرای پولشویی بوده‌اند، کارایی شفاف‌تری داد.  استیبل کوین Tether از بلاک چین های عمومی استفاده می‌کند که امکان ردیابی هر تراکنش را فراهم می‌کند و این امر آن را برای فعالیت‌های غیرقانونی غیر عملی می‌کند.

تتر همچنین از سازمان ملل خواست تا در یک گفت‌وگوی مشترک شرکت کند تا درک خود را از فناوری بلاک‌چین و بهبود اقدامات ضد پولشویی با استیبل‌کوین‌های متمرکز را افزایش دهد. در نهایت، تتر اعلام کرد که همچنان به شفافیت و پاسخگویی در ارزهای دیجیتال پایبند است.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید