صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی شباهت‌های DOGE و PEPE و پیش‌بینی قیمت PEPE در 2024

بررسی شباهت‌های DOGE و PEPE و پیش‌بینی قیمت PEPE در 2024

doge-and-pepe

مدیرعامل پلت‌فرم تحلیل رمزنگاری Because Bitcoin، شباهت‌هایی بین میم‌کوین‌های DOGE و PEPE منتشر کرده است که اگر تاریخ تکرار شود احتمالا در آینده نزدیک قیمت PEPE افزایش قابل توجهی داشته باشد.

حرکت قیمت PEPE در سال ۲۰۲۳ مشابه الگوی DOGE در سال ۲۰۲ است : اگر PEPE به حرکت خود در یک الگوی مشابه ادامه دهد، قیمت این توکن میم ممکن است در سال ۲۰۲۴ افزایش یابد. جالب اینجاست که شباهت‌های چشمگیر بین این دو توکن میم تنها در نمودارها نیست، Max Schwartzman در این باره گفت:
بعد از بررسی متوجه شدیم که ارزش بازار فعلی PEPE حدود ۶۰۰ میلیون دلار است، دقیقاً مشابه همان ارزش بازار DOGE در دسامبر ۲۰۲۰ بود.

همچنین قیمت PEPE با قیمت اتریوم (ETH) همبستگی دارد، به طوری که هر زمان قیمت ETH افزایش یا کاهش یابد، قیمت PEPE نیز همان روند را دنبال می‌کند. با توجه به این شرایط، برخی از تحلیلگران معتقدند که قیمت PEPE در سال ۲۰۲۴ به اوج خود خواهد رسید.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

پشتیبانی تلگرام از ایموجی و NFT با استفاده از TON

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، در کنفرانس Token2049 از برنامه‌های این پیام‌رسان غیرمتمرکز…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

توکن جدید دوج‌ دانشمند سولانا، رقیب شیبا و دوج

در دنیای دائما در حال تغییر رمزارزها، یک رقیب جدید با قدرت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

توکن‌های USDT و طلای تتر در Ton تلگرام قابل دسترس شد

شرکت تتر، که پشتبانِ استیبل‌کوین تتر (USDT) با ارزش بازاری ۱۰۸ میلیارد…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید