صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : Shiba Inu حامی بزرگترین رویداد وب 3 کانادا خواهد شد

Shiba Inu حامی بزرگترین رویداد وب 3 کانادا خواهد شد

shiba-inu-sponsor-

 ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو  به عنوان اسپانسر کنفرانس بلاکچین فیوچریست کانادا( Blockchain Futurist) اعلام شده است که در ماه اوت در تورنتو برگزار می‌شود. این رویداد شامل رویدادهای ETHToronto و ETHWomen نیز می‌شود که بر روی توسعه‌دهندگان و زنان در حوزه بلاکچین تمرکز دارند.

حضور شیبا اینو در این کنفرانس با افزایش ۹.۷۲ درصدی قیمت این ارز دیجیتال همراه بوده است.  همچنین پیش‌بینی می‌شود توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو به نام «Shytoshi Kusama» نیز در این کنفرانس به صورت مجازی در این کنفرانس سخنرانی کند.

این کنفرانس شامل سخنرانان برجسته، غرفه های نمایشگاهی و فرصت های گسترده برای شبکه سازی است. شیبا اینو پیش از این نیز به عنوان اسپانسر طلایی در کنفرانس TOKEN2049 که در آوریل امسال در دبی برگزار شد، شرکت کرده بود. رویداد فیوچریست کانادا ترکیبی از بخش‌های حضوری و آنلاین است که از اول جولای با کارگاه‌های آنلاین آغاز شده و در نهایت به رویداد اصلی در روزهای ۱۳ و ۱۴ آگوست در تورنتو ختم می‌شود.

منبع: thecryptobasic.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید