صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : راه‌اندازی بلاک‌چین لایه3 شیبا اینو برای همکاری توکن‌های اکوسیستم

راه‌اندازی بلاک‌چین لایه3 شیبا اینو برای همکاری توکن‌های اکوسیستم

shiba-inu-l3-blockchain

طبق گفته‌های مدیر ارشد شیبا اینو، قرار است توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو با راه‌اندازی قریب الوقوع یک بلاکچین حریم خصوصی لایه ۳ با یکدیگر همکاری کنند. به زودی توکن جدیدی به نام TREAT عرضه خواهد شد که مکمل توکن‌های دیگر این اکوسیستم است. توکن BONE همچنان به‌عنوان توکن کارمزد در شیباریوم باقی خواهد ماند. این شبکه بر اساس اثبات سهام کار می‌کند و اعتبارسنج‌ها نقش کلیدی دارند. دارندگان توکن BONE می‌توانند با واگذاری آن به اعتبارسنج‌ها، به امنیت شبکه کمک کنند و در عین حال سود کسب نمایند.

توکن TREAT به‌عنوان انعام اضافی برای تراکنش‌ها در لایه ۲ شیباریوم عمل می‌کند و باعث افزایش حریم خصوصی آن‌ها می‌شود. همچنین توکن KNINE زیرساخت استیکینگ شیباریوم را مدیریت می‌کند و فرصت‌های کسب درآمد از طریق استیک کردن را برای اعتبارسنج‌ها فراهم می‌سازد. علاوه بر این، توکن دیگری به نام knBONE وجود دارد که نشان‌دهنده واگذاری توکن BONE به یک اعتبارسنج است. دارندگان knBONE می‌توانند با واگذاری توکن‌های خود به اعتبارسنج‌ها، امنیت شبکه را افزایش دهند، سود کسب کنند و در ازای آن رسید دیجیتالی دریافت نمایند که در سراسر اکوسیستم شیباریوم قابل استفاده است.

منبع: thecryptobasic.com

اخبار مرتبط: عصبانیت کاربران EigenLayer از نحوه توزیع ایردراپ

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید