صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : نقشه راه شیباریوم در سال‌های 2024 و 2025

نقشه راه شیباریوم در سال‌های 2024 و 2025

Future-of-Shiba-Inu

شیبا اینو (Shiba Inu) در حال گسترش است و برنامه‌های آینده آن برای سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ مورد توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به این حوزه قرار گرفته است. بر اساس گفته‌های لوسي، مدیر بازاریابی شیبا اینو، صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ (ShibaSwap) قرار است به‌روزرسانی‌های مهمی را انجام دهد. این به‌روزرسانی‌ها باعث بهبود امکانات معاملات، تأمین نقدینگی و تبدیل شیبا سواپ به یک درگاه کامل برای پیگیری اخبار، نمودارها و داده‌ها خواهد شد.

همچنین توکن TREAT به‌عنوان یک توکن تشویقی برای استیکینگ و شرکت در استخرهای نقدینگی معرفی خواهد شد. این توکن علاوه بر نقش تشویقی، نقش حکومتی و کارمزد تراکنش در بلاکچین لایه ۳ شیباریوم را نیز برعهده خواهد داشت.

علاوه بر این، بازی شیبا اترنتی (ShibaEternity) وارد عرصه بازی‌های کسب درآمد (P2E) می‌شود و متاورس شیبا اینو (SHIB: The Metaverse) نیز دنیای مجازی برای تعامل، تجارت و فعالیت کاربران راه‌اندازی خواهد کرد.

شبکه شیباریوم قرار است با یک فاز آزمایشی در سه ماهه سوم سال جاری راه‌اندازی شود و راه‌اندازی نهایی آن به آزمایش‌های دقیق و حسابرسی بستگی دارد. این لایه جدید با هدف بهبود حریم خصوصی تراکنش‌ها از طریق تکنیک‌های رمزنگاری پیشرفته، حفظ سرعت بالا و هزینه‌های پایین و همچنین تضمین انطباق با مقررات برای تراکنش‌های خصوصی قابل حسابرسی طراحی شده است.

در نهایت، راه‌اندازی سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) برای همه توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو، گام مهمی به سمت حکمرانی غیرمتمرکز این پروژه تلقی می‌شود. دارندگان توکن احتمالا قادر خواهند بود پیشنهاداتی را ارائه دهند، رأی دهند و تغییراتی را در اکوسیستم اجرا کنند که باعث افزایش مشارکت جامعه و بهبود فرآیند تصمیم‌گیری خواهد شد.

منبع: bitcoinist.com

اخبار مرتبط: آینده دوج‌کوین در میان نوسانات بازار رمزارزها

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

انتقال 1 میلیار دلار بیت‌کوین با کارمزد ۷ دلاری بانکداری سنتی را به چالش کشید!

انتقال بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار، تنها با پرداخت…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید