صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آینده دوج‌کوین در میان نوسانات بازار رمزارزها

آینده دوج‌کوین در میان نوسانات بازار رمزارزها

با افزایش تعداد میم‌کوین‌هایی که وارد بازار می‌شوند، جامعه دوج‌کوین می‌تواند از غرق شدن این رمزارز در عدم اطمینان جلوگیری کند، اما تحلیلگران نسبت به امیدواری سرمایه‌گذاران مبنی بر اینکه قیمت DOGE می‌تواند در این چرخه به ۱ دلار برسد، تردید دارند. هدف ۱ دلاری برای DOGE نشان دهنده افزایش ۳۶ درصدی نسبت به بالاترین قیمت تاریخی آن در می ۲۰۲۱ یعنی ۰.۷۳ دلار و افزایش ۵۲۵ درصدی نسبت به قیمت فعلی ۰.۱۶ دلاری آن است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، دوج‌کوین در هفته گذشته تنها ۲.۵۸ درصد افزایش قیمت داشته است. این افزایش در مقایسه با سایر پروژه‌های اصلی میم‌کوین در همین بازه زمانی، بسیار ناچیز است.

اطلاعات CoinGlass نشان می‌دهد که ارزش کل قراردادهای آتی (فیوچرز) باز DOGE در صرافی‌ها، از ۲.۱۵ میلیارد دلار در تاریخ ۱ آوریل به سطح فعلی ۹۲۸.۷۲ میلیون دلار کاهش یافته است. با وجود کاهش فعالیت در بازار آتی برای میم‌کوین‌ها، شرکت تحلیل Rekt Capital بر این باور است که چرخه‌های قیمتی دوج‌کوین همچنان نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال ممکن است در این دوره به سطح ۱ دلاری برسد.

دوج‌کوین به سابقه‌ی تاریخی‌اش مشهور است و همانطور که سرمایه‌گذاران اغلب در شبکه‌های اجتماعی اشاره می‌کنند، چرخه‌های قیمتی نسبتاً قابل پیش‌بینی‌ای دارد. مان، سرمایه‌گذار بلاک‌چینی، در تاریخ ۲۴ آوریل در پستی به ۱۵,۳۰۰ دنبال کننده‌ی خود گفت که:

داده‌های تاریخی نشان می‌دهد دوج‌کوین به طور کلی در ماه می شاهد افزایش قیمت است.

رکت (Rekt) همچنین پست‌های بالقوه شبکه‌های اجتماعی ایلان ماسک، میلیاردر شناخته شده، را به عنوان یک عامل تأثیرگذار بر قیمت در نظر گرفت و ادعا کرد که ماسک همچنان به دوج‌کوین بسیار علاقه‌مند است. ماسک از ۱۷ آوریل به طور مرتب با دوج‌دیزاینر (DogeDesigner)، چهره‌ی سرشناس دوج‌کوین در X، تعامل داشته است.

با این حال، در آوریل ۲۰۲۳، ماسک از یک قاضی آمریکایی درخواست کرد تا دادخواست ۲۵۸ میلیون دلاری علیه او را رد کند. این دادخواست ادعا می‌کرد که ماسک برای تبلیغ دوج‌کوین، یک طرح هرمی را اداره می‌کرده است. با وجود این، ماسک اخیراً در رویداد دسامبر ۲۰۲۳ اسپیس‌ایکس به کتی وود، مدیرعامل آرك اینوست (Ark Invest)، گفت:

«من زمان زیادی را برای فکر کردن به رمزارزها صرف نمی‌کنم.»

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید