صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی مدیر فناوری Ripple درباره بلاک‌چین در سال 2024

پیش‌بینی مدیر فناوری Ripple درباره بلاک‌چین در سال 2024

ریپل

مدیر ارشد فناوری (CTO) ریپل David Schwartz, پنج پیش‌بینی جسورانه را برای چشم‌انداز فناوری بلاک‌چین در سال ۲۰۲۴ ارائه کرد و در روز چهارشنبه در صفحهx ریپل منتشر کرد:

  1. همگرایی هوش مصنوعی (AI) و بلاک چین، امنیت سایبری و خدمات مالی را دگرگون خواهد کرد.
  2. توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA)، به ویژه در املاک و مستغلات و کالاها، مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت و بازار توکن‌سازی را پیش خواهد برد و پذیرش نهادی را تسهیل خواهد کرد.
  3. هویت غیرمتمرکز (DID) به طور گسترده پذیرفته خواهد شد، حریم خصوصی را دگرگون و رشد امور مالی غیرمتمرکز را تقویت خواهد کرد.
  4. قابلیت همکاری بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد، موانع را از بین خواهد برد به‌طوری که یک اکوسیستم متحد و کارآمد ایجاد خواهد شد.
  5. استیبل‌کوین‌ها چشم‌انداز مالی جهانی را تغییر خواهند داد، گذرگاه‌های ارز خارجی جدیدی را ایجاد خواهند کرد، وابستگی به دلار آمریکا را کاهش پیدا می‌کند و معاملات بین المللی ساده‌تر می‌شوند.

این پیش‌بینی‌ها بر اساس ارزیابی Schwartz, از وضعیت فعلی صنعت بلاک‌چین و پتانسیل رشد و نوآوری آن است. او معتقد است که Ledger XRP (XRPL) در موقعیت خوبی قرار دارد تا به عنوان یکی از پرچم‌داران پذیرش بیشتر فناوری بلاک‌چین در دنیا باشد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: zycrypto.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید