صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مجله Forbes: ریپل، کاردانو و فانتوم در لیست توکن‌های به دردنخور!!!

مجله Forbes: ریپل، کاردانو و فانتوم در لیست توکن‌های به دردنخور!!!

forbes-zombie-tokens

مجله فوربس تعدادی از ارزهای دیجیتال مثل ریپل، کاردانو و فانتوم را به خاطر بالا بودن حدس و گمان در آنها ، توکن‌های زامبی یا به‌درد نخور نامیده است! این ارزها ارزش زیادی (میلیاردها دلار) دارند ولی در عمل کاربرد کمی دارند. به جای اینکه کاربرد مفیدی داشته باشند، بیشتر بر اساس حدس و گمان معامله می‌شوند و شبیه حباب هستند تا یک تکنولوژی با پشتوانه واقعی.

ارزهایی مثل ریپل که می‌خواستند انقلابی در نقل و انتقالات بانکی ایجاد کنند، با اینکه هنوز فعال هستند ولی نسبت به ارزش بازار آن درآمد کمی از کارمزد تراکنش‌ها به‌دست می‌آورند. ارزهای کاردانو و فانتوم هم همینطور هستند. ارزش بازار آنها بالاست ولی در دنیای واقعی کاربرد کمی دارند.

فوربس در مجموع بیش از ۲۰ ارز دیجیتال را به خاطر نداشتن کاربران کافی و کاربرد واقعی، زامبی می‌داند و این وضعیت نشان‌دهنده یک مشکل بزرگ‌تر در بازار ارزهای دیجیتال است. سرمایه زیادی در پروژه‌هایی گیر کرده است که معلوم نیست آینده آن‌ها چیست و  هنوز کاربرد واقعی آنها مشخص نیست!!

منبع: beincrypto.com

اخبار مرتبط: جهش 600 درصدی میم‌کوین PAJAMAS

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید