صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جهش 600 درصدی میم‌کوین PAJAMAS

جهش 600 درصدی میم‌کوین PAJAMAS

پیژامه(PAJAMAS)، یکی دیگر از میم‌کوین‌های بلاک‌چین سولانا، با افزایش خیره‌کننده‌ی خود در حال حاضر بر بازار رمزارز حکمرانی می‌کند. ارزش این توکن در تنها یک هفته بیش از ۶۰۰ درصد افزایش یافته و همچنان با قدرت به مسیر صعودی خود ادامه می‌دهد. نکته‌ی جالب توجه این است که این جهش قیمتی در دوره‌ای رخ داده که بازار رمزارز در وضعیت خنثی قرار دارد و هیچ‌گونه روندی صعودی کلی در بازار بر این افزایش قیمت تأثیر نداشته است.

اولین گربه‌ی یوتیوب (پیژامه) یک توکن بلاک‌چین سولانا است که در اواسط مارس (اسفند ۱۴۰۱) راه‌اندازی شد. انگیزه پشت ساخت این میم‌کوین، اولین ویدیوی گربه‌ای بود که در یوتیوب منتشر شد. نام این گربه که حیوان خانگی استیون چن، یکی از بنیان‌گذاران یوتیوب بود، با نام این توکن یکسان است.

ارزش توکن پیژامه (PAJAMAS) طی یک هفته‌ی گذشته با رشدی خیره‌کننده‌ی ۶۹۰ درصد مواجه شده است. در حال حاضر، قیمت این توکن ۰.۰۳۰۷۱ دلار است و تنها ۱۴ درصد با بالاترین رقم تاریخی خود یعنی ۰.۰۳۳۳ دلار فاصله دارد. این افزایش قیمت از ۲۲ آوریل (۲ اردیبهشت) آغاز شده و بیشترین جهش قیمتی در دو روز گذشته رخ داده است. پس از رشدی بیش از ۸۵.۷ درصدی، ارزش کل بازار توکن پیژامه در حدود ۲۹۰.۰۷ میلیون دلار است. همچنین حجم معاملات این توکن با افزایشی ۶۰ درصدی به ۸.۱۲ میلیون دلار رسیده است.

تقاضای لحظه‌ای برای توکن پیژامه با افزایش بیش از ۸۰ درصدی قیمت در ۲۴ ساعت گذشته همراه بوده است. این توکن با تمایز از سایر میم‌کوین‌های با مضمون سگ و تازگی حضورش در بازار، موفق به جلب توجه سرمایه‌گذاران شده است. علاوه بر این، این توکن موفق به جلب حمایت جامعه خود شده است که باعث افزایش بیشتر قیمت آن شده است. یک حساب کاربری تأثیرگذار X به تازگی از عملکرد در حال انجام میم‌کوین پیژامه تمجید کرده است. او در این پست اشاره کرد که با وجود شرایط نامساعد بازار، PAJAMAS توانست ضررها را به سودهای مثبت تبدیل کند.

استیون چن، خالق میم‌کوین پیژامه، فردی مشهور و شناخته‌شده بین مردم است. داستان خلق این توکن با الهام از «اولین گربه‌ی یوتیوب»، باعث شد تا کاربران با درک حس نوستالژی خاطرات قدیمی و تمایل به جاودانه کردن آن‌ها، به این توکن علاقه‌مند شوند. تاکنون، توکن پیژامه تنها در صرافی‌های محدودی لیست شده بود، اما طبق آخرین پست استیون چن، به نظر می‌رسد احتمال لیست شدن آن در بایننس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، بالا باشد. او در پست خود از بایننس برای برگزاری این جلسات قدردانی کرد و به مخاطبان اعلام کرد که از توسعه‌ی صنایع وب ۲ و وب ۳ هیجان‌زده است.

قیمت گربه‌ی اول یوتیوب (PAJAMAS) همچنان در حال افزایش است و اگر این روند ادامه داشته باشد، این میم‌کوین ممکن است در چند روز آینده به ۰.۰۱ دلار برسد. PAJAMAS و چند میم‌کوین دیگر در حال حاضر بر بازار حاکم هستند و به عنوان برترین ارزهای دیجیتال با بیشترین افزایش قیمت در این هفته شناخته می‌شوند. تحلیلگران بر این باورند که به دلیل این جهش‌های قیمتی، حتی در صورت افت بازار، ممکن است قبل از یک دوره‌ی صعودی کلی، شاهد فصلی از سلطه‌ی میم‌کوین‌ها در بازار رمزارز باشیم.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید