صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : حذف برخی جفت‌ارزهای معاملاتی GBP از صرافی بایننس

حذف برخی جفت‌ارزهای معاملاتی GBP از صرافی بایننس

Removal of some GBP from Binance exchange

صرافی ارز دیجیتال Binance حذف بسیاری از جفت‌ ارزهای معاملاتی خود را آغاز کرده و به‌تازگی قصد دارد جفت ارزهای مرتبط با پوند انگلیس را از لیست خود حذف کند. این جفت ارزها عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، Chainlink (LINK)، Polygon (MATIC)، دوج کوین (DOGE)، ریپل (XRP)، بایننس کوین (BNB) و Litecoin (LTC).

به گزارش بیت‌کوینست بایننس قرار است از ۲۹ دسامبر ۲۰۲۳ به بعد رسماً معاملات این جفت‌‌ ارزها را متوقف کند. کاربران قادر به دسترسی یا معامله هیچ یک از جفت‌های معاملاتی GBP ذکر شده در بالا نخواهند بود.
مدیران صرافی دلیل این اقدام خود را محافظت از کاربران و حفظ یک محیط معاملاتی امن و با کیفیت برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال اعلام کرده‌اندو در این باره گفتند:

حذف این جفت های معاملاتی به منظور محافظت از کاربران و حفظ یک محیط معاملاتی ایمن و با کیفیت برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال انجام می‌شود. این حذف تاثیری بر جفت های معاملاتی دیگر یا معاملاتی که در کل صرافی انجام می شود نخواهد داشت.

در حالی که ممکن است در بازار ارزهای دیجیتال برخی عقب‌نشینی‌ها وجود داشته باشد، حذف جفت‌های معاملاتی پوند احتمالاً فقط تأثیر منفی بر قیمت این ارزهای دیجیتال خواهد داشت. زیرا کاربران بایننس دیگر نمی‌توانند این ارزها را با پوند انگلیس معامله کنند اما تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال نخواهد داشت چون بیشتر حجم معاملات از طریق استیبل‌کوین‌ها و جفت‌های دلاری انجام می‌شود.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید