صفحه اصلی > اخبار : پلتفرم فروش NFT «ریکر» تعطیل می‌شود

پلتفرم فروش NFT «ریکر» تعطیل می‌شود

ریکر (Recur)، استارت‌آپ فعال در حوزه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در چند ماه آینده تعطیل می‌شود. این پلتفرم با انتشار یک پست بلاگی اعلام کرد که با وجود رشد این برند در فروش توکن‌های NFT، آن‌ها تصمیم به تعطیلی این شرکت گرفته‌اند. 

پلتفرم «ریکر» یکی از جدیدترین بازارهای فروش توکن‌های غیرقابل تعویض در جهان است که سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شده و به واسطه فروش NFT مجموعه‌های تلویزیونی از جمله سلام کیتی(Hello Kitty)، پیشتازان فضا(Star Trek) و کارتون‌های ساخته‌شده توسط شبکه نیکلودئون (Nickelodeon) به شهرت رسیده است.

مدیران این پلتفرم در توییتی اعلام کردند که تصمیم به تعطیلی استارت‌آپ «ریکر» کار سختی بود اما آن‌ها به این نتیجه رسیده که با وجود ۳۸۰ هزار توکن غیرقابل تعویض ضرب‌شده، قادر به ادامه فعالیت نیستند.
در دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ۱۴۰۱)، استارت‌آپ «ریکر» فرصت محدودی را برای فروش توکن‌های غیرقابل تعویض فراهم کرد و توانست یک توکن NFT را با قیمت ۳۰۰ دلار به فروش برساند. در بهمن ماه نیز توانست یک توکن را با قیمت ۸۸,۸۸۸ دلار بفروشد. این در حالی است که امروز توکن‌های این پلتفرم با قیمت ۱/۶۹ دلار به فروش می‌رسند.

پروانه حسین‌زاده

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید