صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : به‌روزرسانی جدید شیبا اینو برای افزایش حریم خصوصی کاربران 

به‌روزرسانی جدید شیبا اینو برای افزایش حریم خصوصی کاربران 

شیبا

جامعه رمز ارز شیبا اینو، از توکن جدیدی به نام تریت (TREAT) برای لایه حریم خصوصی جدید بلاکچین شیباریوم استفاده خواهد کرد. این حرکت باعث افزایش محرمانگی تراکنش‌ها برای دارندگان توکن شیبا می‌شود و به محافظت از داده‌های شخصی و تراکنشی آن‌ها کمک می‌کند.

این لایه حریم خصوصی جدید به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا یک شبکه متمرکز را بر روی شیباریوم اضافه کنند. این شبکه لایه ۲ مشکلات تراکنش‌ها را در بلاکچین اتریوم حل و فصل می‌کند. شبکه شیباریوم در آگوست گذشته به عنوان یک اکوسیستم با کارمزد پایین که عمدتاً بر روی خدمات مالی و بازی تمرکز دارد، راه‌اندازی شد.

این شبکه از چندین توکن به نام‌های بون (BONE)، تریت (TREAT)، شیبا (SHIB) و لیش (LEASH) برای برنامه‌های کاربردی مختلف ساخته شده بر روی بلاکچین استفاده می‌کند.

منبع: coindesk.com

اخبار مرتبط: تحلیل و بررسی روند قیمت کاردانو

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید