صفحه اصلی > اخبار : مایکل سیلور: ETF اتریوم بر بیت‌کوین تاثیر مثبتی دارد

مایکل سیلور: ETF اتریوم بر بیت‌کوین تاثیر مثبتی دارد

spot-ethereum-etf

مایکل سیلور، بنیانگذار شرکت مایکرواستراتژی، نظر خود را در مورد صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم تغییر داده است. او قبلا ادعا کرده بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) هرگز چنین چیزی را تایید نخواهد کرد. اما حالا که این اتفاق افتاده است سیلور می‌گوید که ETFها نه تنها برای اتریوم بلکه برای بیت کوین هم یک اتفاق مثبت خواهد بود. به اعتقاد وی  این تاییدیه باعث پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال توسط موسسات مالی خواهد شد و سرمایه‌گذاران محتاط، ارزهای دیجیتال را به عنوان یک کلاس دارایی مشروع قبول می‌کنند. با این حال، سیلور همچنان بر این باور است که بیت کوین به عنوان رهبر ارزهای دیجیتال، همچنان بخش اعظم سرمایه‌گذاری‌ها را به خود جذب خواهد کرد.

منبع: cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید