صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا این آخرین صعود بیت‌کوین است و خیلی زود به یک نماد معاملاتی ساده تبدیل می‌شود؟

آیا این آخرین صعود بیت‌کوین است و خیلی زود به یک نماد معاملاتی ساده تبدیل می‌شود؟

btc

بیت‌کوین اخیراً رشد چشمگیری را تجربه کرد به همین دلیل برخی از تحلیلگران معتقدند احتمالا این آخرین بازار صعودی قبل از تبدیل شدن به یک نماد معاملاتی است.

توسعه‌دهنده Eugene Ng از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و طرفداران ارزهای دیجیتال می‌خواهد که “بزرگ بازی کنند یا به خانه بروند” و از فرصتی که بازار در قیمت‌های فعلی ارائه می‌دهد برای کسب ثروت از ارزشمندترین دارایی رمزنگاری شده جهان استفاده کنند.

بیت کوین در قیمت‌های معاملاتی خود روند صعودی خوبی داشته است و قبل از اندکی افت، امروز بالاتر از ۴۴/۰۰ دلار معامله شد. با نگاهی به ترتیب کندل بیت‌کوین در نمودار روزانه، روند صعودی همچنان ادامه دارد و خریداران با هدف رسیدن به قله‌های نوامبر ۲۰۲۱در حدود ۶۹/۰۰۰ دلار، خوشبین هستند.

با این حال، نج معتقد است که دوره رونق فعلی ممکن است آخرین دوره باشد. نظر وی با نظر آدام کوکران، که معتقد است بیت کوین در حال نزدیک شدن به نقطه بحرانی است که در آن از یک دارایی Speculative به یک گزینه سرمایه‌گذاری اصلی تبدیل خواهد شد، مشترک است. در حال حاضر، احتمال تصویب اولین ETFهای بیت کوین و هاوینگ بیت کوین در کمتر از پنج ماه به عنوان عوامل محرک، قیمت فعلی را افزایش داده‌اند.

اخبار مرتبط: سطح اعتماد به بیت‌کوین برای محافظت دربرابر تورم به رکورد 2021رسید

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید