صفحه اصلی > اخبار : انسان یا هوش مصنوعی، کدام‌یک در سرمایه‌گذاری رمزارزها موفق‌تر هستند؟

انسان یا هوش مصنوعی، کدام‌یک در سرمایه‌گذاری رمزارزها موفق‌تر هستند؟

هوش مصنوعی بهتر است یا انسان

جووانی پیگنی(Giovanni Pigni) روزنامه‌نگار کوین‌تلگراف(Cointelegraph) دو هفته را صرف به چالش کشیدن یک برنامه هوش مصنوعی در رقابت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال کرد.

جیوانی پینی(Giovanni Pigni) با ChatGPT در یک بازی سرمایه‌گذاری رمز ارز به رقابت پرداخت. هر دو رقیب برای ساختن یک سبد رمزنگاری قوی و کسب حداکثر سود فقط 100 دلار سرمایه و دو هفته زمان داشتند. در طول آزمایش باید نقاط ضعف و قوت انسان نسبت به رویکرد سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی مشخص شود و همچنین دریابیم که میزان توانایی هوش مصنوعی برای شکست انسان در تجارت رمز ارزها چقدر است.

اخبار مرتبط: همگرایی بیت‌کوین و هوش‌مصنوعی افزایش می‌یابد

به منظور ایجاد سبد سرمایه‌گذاری رمز ارز هوش مصنوعی جیوانی آن را بر اساس خلاصه‌ای از رویدادهای اصلی که دو سال گذشته در کریپتو رخ داده است تهیه کرد، با توجه به شرایط بازار نزولی ماه‌های قبل Chat GPT با یک یک سبد کم ریسک مواجه شد.

جیووانی همچنین برای ساختن سبد سهام دوم خود به توصیه‌های تخصصی مارسل پچمن(Pechman) تحلیلگر بازار کوین تلگراف، که رویکرد تهاجمی‌ اما پرمخاطره‌‌ای دارد تکیه کرد.

پچمن(Pechman)شرط‌بندی روی توکن‌های مالی غیر متمرکز با بتا بالا را توصیه کرد که به شدت تحت تاثیر هک Curve Finance در ماه جولای قرار گرفتند. منطق این بود که آن توکن‌ها شانس خوبی برای بازگشت به بازار و عملکرد بهتر از ارزهای دیجیتال با ارزش بالا مانند بیت کوین داشتند. برای اطلاع از اینکه چه کسی به عنوان برنده این چالش ظاهر شد، ویدیوی کامل را در کانال YouTube Cointelegraph تماشا کنید

 منبع: Cointelegraph

 

 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای پنهان

بازار ارزهای دیجیتال با ورود به مرحله‌ای جدید در سال ۲۰۲۴، سرشار…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین از 64 هزار دلار عبور کرد، آلت‌کوین‌ها در روندی صعودی قرار دارند

قیمت بیت‌کوین (BTC) از سطح 64,000 دلار عبور کرد. در همین حال،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید