صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سنگاپور میزبان ETF های هنگ‌کنگ با همکاری شرکت کریپتو Harvest

سنگاپور میزبان ETF های هنگ‌کنگ با همکاری شرکت کریپتو Harvest

شرکت MetaComp Pte Ltd با همکاری Harvest Global Investments Limited برای قابل دسترس کردن صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر ارزهای دیجیتال(Cryptocurrency Spot ETFs) برای سرمایه‌گذاران در سنگاپور و سایر نقاط جهان، از راه حل‌های نوآورانه فین‌تک استفاده خواهد کرد.

شرکت پیشرو فین‌تک سنگاپوری، MetaComp Pte Ltd، در یک مشارکت راهبردی با Harvest Global Investments Limited (HGI)، شرکت مدیریت دارایی شناخته‌شده مستقر در هنگ‌کنگ، همکاری می‌کند. هدف این مشارکت مشترک، دموکراتیزه کردن دسترسی به جدیدترین نوآوری HGI، یعنی صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر ارزهای دیجیتال(Cryptocurrency Spot ETFs)، برای سرمایه‌گذاران نه تنها در سنگاپور بلکه در بازارهای جهانی است.

این صندوق‌های ETF با استفاده از پلتفرم مدیریت دارایی مشتریان (CAMP) پیشرفته‌ی MetaComp به طور یکپارچه ادغام خواهند شد تا دیدارپذیری و دسترسی آن‌ها برای طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران افزایش یابد. این مشارکت فراتر از صرفاً گسترش دسترسی جهانی ETFهای HGI، فرصتی حیاتی برای MetaComp محسوب می‌شود تا سبد راه‌حل‌های ثروت خود را با محصولات مالی پیشرفته که پاسخگوی تقاضاها و ترجیحات در حال تحول سرمایه‌گذاران است، غنی سازد.

دکتر بو بای، رئیس هیئت مدیره و یکی از بنیانگذاران برجسته شرکت MetaComp، اطمینان عمیق خود را نسبت به همکاری راهبردی با HGI ابراز داشته است. دکتر بای بر تعهد راسخ MetaComp برای برقراری پیوند میان امور مالی سنتی و دنیای نوظهور رمز ارزها تأکید می‌کند. MetaComp از طریق همکاری هم‌افزایی با HGI، قصد دارد در حالی که از راه‌حل‌های پیشرفته پرداخت دیجیتال خود بهره می‌برد، از مهارت‌های مدیریت دارایی Harvest Global Investments نیز استفاده کند.

این ادغام استراتژیک، ارزش ملموسی را نه تنها برای مشتریان فعلی بلکه برای کل اکوسیستم بازار به ارمغان خواهد آورد. در همین حال، تحلیلگران صنعت پیش‌بینی می‌کنند که واکنش بازار هم به مشارکت MetaComp-HGI و هم به اصلاحات مقرراتی معرفی‌شده توسط نهاد تنظیم مقررات مالی سنگاپور (MAS) پررونق باشد.

نهاد تنظیم مقررات مالی سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی و مرجع نظارت مالی این کشور، اقدامات پیش‌دستانه‌ای را برای سازگاری با دنیای پررونق دارایی‌های دیجیتال در پیش گرفته است. در یک اقدام مهم، MAS اصلاحات جامع قانون خدمات پرداخت را معرفی کرده است که نظارت نظارتی را برای در بر گرفتن توکن‌های پرداخت دیجیتال (DPT) از جمله ارزهای دیجیتال گسترش می‌دهد.

از تاریخ ۴ آوریل ۲۰۲۴ (April 4, 2024)، این مقررات اصلاح‌شده نظارت دقیق بر فعالیت‌های مرتبط با توکن‌های پرداخت دیجیتال (DPT) از جمله خدمات نگهداری، انتقال حساب و انتقال وجه فرامرزی را الزام‌آور می‌کند. این بازنگری مقرراتی، تعهد سنگاپور را برای ایجاد محیطی مناسب برای نوآوری در عین حال حفظ استانداردهای قوی حمایت از مصرف کننده نشان می‌دهد.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید