صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : dappOS به دنبال رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای دنیای Web3

dappOS به دنبال رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای دنیای Web3

Web3-dappOS

شبکه‌ dappOS که به دنبال ساده‌سازی تعامل با بلاک‌چین است، موفق شد ۳ میلیون دلار سرمایه جذب کند. این شبکه قصد دارد که با زیرساخت جدید خود، توسعه‌دهندگان را قادر سازد تا قابلیت‌های مبتنی بر هدف را در برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) ادغام کنند و بدین شکل، استفاده از وب ۳ را به سادگی استفاده از برنامه‌های محبوب مثل تیک‌تاک برسانند.

مشابه با انقلابی که رابط کاربری گرافیکی ویندوز ۹۵ در استفاده از اینترنت ایجاد کرد، dappOS قصد دارد وب ۳ را برای کاربران عادی نیز قابل دسترس کند. این شبکه از طریق یک بازار دوطرفه عمل می‌کند که در یک طرف، عرضه‌کنندگان خدمات با قرار دادن وثیقه، خدمات اجرای وظایف مبتنی بر هدف را ارائه می‌دهند و در طرف دیگر، توسعه‌دهندگان می‌توانند از این خدمات برای برآورده کردن اهداف کاربران بر اساس شرایط جاری شبکه و عرضه‌کنندگان موجود استفاده کنند. 

یکی از نوآوری‌های برجسته dappOS، مکانیزم اثبات سهام بهینه مبتنی بر خوش‌بینی است. این سیستم به وظایف اجازه می‌دهد تا بلافاصله اجرا شوند و پس از تکمیل، تأیید شوند. حساب متحد dappOS نیز به طور یکپارچه با شبکه‌های مختلف بلاک‌چین ادغام می‌شود و شبیه به تجربه صرافی‌های متمرکز، به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های خود را مدیریت و استفاده کنند بدون اینکه وارد پیچیدگی‌های فنی شوند. dappOS همچنین فرآیند تعامل با برنامه‌های غیرمتمرکز را با فعال کردن عملیات لحظه‌ای که با یک امضا قابل تکمیل است، به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد و نیاز به مراحل میانی متعدد را که معمولاً با تراکنش‌های بلاک‌چین همراه است، از بین می‌برد.

منبع: cointelegraph.com

اخبار مرتبط: میم‌کوینی که با توهم 328 تریلیون دلاری به کلاهبرداری تبدیل شد!!

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید