صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی افزایش 25 درصدی BONK

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم کوین مبتنی بر سولانا، به تازگی روند صعودی قدرتمندی را تجربه کرده است. طی هفته گذشته، قیمت BONK بیش از ۲۵ درصد افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۷۴ دلار و ارزش بازار ۱.۳۵ میلیارد دلار معامله می شود.

افزایش قابل توجه ۲۵ درصدی قیمت BONK در میان یک رالی گسترده تر در بازار میم کوین ها رخ داد. این افزایش تا حد زیادی تحت تاثیر پیشنهادی بود که سوزاندن مقدار قابل توجهی از توکن های خزانه، به طور کلی ۲۸۰ میلیارد توکن، را پیشنهاد می کرد.

طبق توییتی، BONK DAO، بخش غیرمتمرکز Bonk، پیشنهادی برای سوزاندن ۲۸۰ میلیارد توکن BONK از خزانه خود دریافت کرد. این پیشنهاد همچنین خواستار سوزاندن ۲۷۸،۳۹۳،۱۳۷،۲۱۵ توکن BONK معادل ۱۰۰ درصد از BONK های تولید شده توسط BONK DAO از طریق توافق تقسیم درآمد با BONKBot از زمان راه‌اندازی آن در اواخر سال ۲۰۲۳ است. BONKBot، ربات معاملاتی تلگرام سولانا، ۱ درصد کارمزد روی تمام تراکنش‌ها اعمال می‌کند که ۱۰ درصد از آن به BONK DAO اختصاص می‌یابد.

این پیشنهاد با استقبال و هیجان جامعه Bonk روبرو شده است و به عنوان یک اقدام مثبت برای ثبات بخشیدن به بازار این کوین و تقویت رشد آن تلقی می‌شود. با انتظار برای تصویب این پیشنهاد، هیجان حاکم بر بازار منجر به موج خرید شده و قیمت Bonk را حتی بالاتر برده است.

نقطه محوری، یک شاخص فنی مهم برای تعیین روند بازار و نقاط بالقوه تغییر جهت، در حال حاضر قیمت Bonk با ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار معامله می شود. معامله‌گران همچنین به دقت این سطح را برای سنجش تغییرات جهت دارایی زیر نظر دارند.

مقاومت فوری Bonk در سطح ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار است و پس از آن موانع بعدی در ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۹ دلار قرار دارند. این سطوح نقاط قابل توجهی هستند که در آن‌ها فشار فروش ممکن است افزایش یابد و در صورت عدم وجود فعالیت خرید قابل توجه، مانع از حرکت صعودی بیشتر شود. در صورت افت قیمت، Bonk حمایت اولیه را در سطح ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار پیدا می‌کند و پس از آن مناطق حمایتی قوی‌تر در ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار وجود دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای Bonk در حال حاضر روی ۷۸ قرار دارد که نشان دهنده شرایط احتمالی اشباع خرید است. برعکس، میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) در ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار، از یک روند صعودی کلی در بلندمدت حمایت می‌کند، اما با هشدار RSI در مورد شرایط اشباع خرید در کوتاه مدت همخوانی دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید