صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : هنوز ETFها تایید نشدند بیت‌کوین به ۳۶ هزار دلار رسید

هنوز ETFها تایید نشدند بیت‌کوین به ۳۶ هزار دلار رسید

etf

مدیر ارشد سرمایه گذاری Bitwise گفت: قیمت بیت‌کوین در آینده افزایش خواهد یافت، این دارایی دیجیتال در ماه گذشته حدود ۳۰٪ و در سال گذشته ۹۳٪ رشد کرد برخی این اتفاق را به احتمال تایید ETF نسبت دادند. مت هوگان (Matt Hougan) مدیر ارشد سرمایه گذاری Bitwise Asset Management، در مصاحبه اخیر با CoinDesk گفت:

هنوز یک ETF قیمت‌گذاری نشده است و نمی‌توان با قطعیت گفت این تغییرات قیمت به طور کامل منعکس‌کننده تأثیر بالقوه تأیید یک ETF بیت‌کوین است، چون اولا اکثر افرادی که به احتمال زیاد در یک ETF بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، از تأیید آن در آینده نزدیک مطلع نیستند. دوما بیشتر مشاوران مالی که مخاطبان یک ETF بیت‌کوین هستند، انتظار ندارند که تا سال ۲۰۲۵ یا بعد از آن تأیید شود. اگر این افراد از تأیید احتمالی یک ETF بیت‌کوین در آینده نزدیک آگاه باشند، احتمالاً در حال حاضر تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین خواهند داشت. این امر باعث افزایش تقاضا برای بیت‌کوین و در نتیجه افزایش قیمت آن می‌شود.

به عبارت دیگر، اگر بازار معتقد باشد که یک ETF بیت‌کوین در آینده نزدیک تأیید خواهد شد، قیمت بیت‌کوین بالاتر از آنچه در حال حاضر است خواهد بود.

اخبار مرتبط: شرکت Galaxy پیش‌بینی می‌کند: قیمت بیت‌کوین پس از راه‌اندازی ETF در سال اول ۷۴٪ افزایش می‌یابد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: www.coindesk.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید