صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی آینده قیمت بیت‌کوین پس از آخرین افت قیمت

پیش‌بینی آینده قیمت بیت‌کوین پس از آخرین افت قیمت

whats-next-for-bitcoin-prices

قیمت بیت کوین امروز با کاهش روبرو شد و به پایین ترین مقدار خود در چند هفته اخیر رسید. با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن عرضه بیت کوین در دو روز آینده، نظر کارشناسان درباره آینده این ارز دیجیتال متفاوت است. برخی از تحلیلگران معتقدند که با کاهش عرضه بیت کوین و ثابت ماندن تقاضا، قیمت آن افزایش خواهد یافت. اما برخی دیگر کاهش اخیر را نشانه رفتار سوداگرانه بازار پیش از هاوینگ می دانند.

تحلیلگران سطوح حمایتی و مقاومتی مهمی را برای بیت کوین در نظر گرفته اند. قیمت ۶۰ هزار دلار سطح حمایتی کلیدی است و در صورت شکسته شدن آن، سطح بعدی حدود ۵۲ هزار دلار خواهد بود.

تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد صندوق های قابل معامله در بورس مبتنی بر اتریوم (ETF) در ماه مه می تواند بر روند قیمت بیت کوین بعد از نصف شدن عرضه تاثیر بگذارد.

تحلیل تکنیکال نشان می دهد که بیت کوین الگوی قیمتی خاصی را تشکیل داده و ممکن است به زودی از آن خارج شود. خروج از این الگو می تواند باعث افزایش یا کاهش شدید قیمت شود. سطوح حمایتی بعدی در صورت خروج کاهشی به ترتیب حدود ۶۰ هزار و ۷۰۰ و ۵۷ هزار و ۷۰۰ دلار خواهند بود.

منبع: forbes.com

اخبار مرتبط:  ETFهای بیت‌کوین با کاهش تقاضای سرمایه‌گذاران روبرو هستند

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید