صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با وجود نگرانی‌های بازار، DeeStream همچنان مورد توجه سرمایه‌گذاران BAT و Maker است

با وجود نگرانی‌های بازار، DeeStream همچنان مورد توجه سرمایه‌گذاران BAT و Maker است

خالقان محتوا، استریمرها و طرفداران در سراسر جهان از امکانات و قابلیت‌های پلتفرم‌های استریم سنتی مانند توییچ، نتفلیکس و غیره فراتر رفته‌اند. به همین دلیل، آن‌ها از دیدن یک پلتفرم استریم غیرمتمرکز که فراتر از پلتفرم‌های سنتی عمل می‌کند، هیجان‌زده هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، علاقه‌مندان به پلتفرم‌های استریم، استریمرها و خالقان محتوا به DeeStream روی آورده‌اند.

تحلیلگران انتظار داشتند که توکن BAT که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، تا به امروز شاهد تحرکات عظیم در بازار و افزایش قابل توجهی باشد. با این حال، بر اساس وبسایت CoinMarketCap، BAT همچنان در جایگاه پایین ۱۷۵ باقی مانده و روند نزولی خود را ادامه داده است. به طور مشابه، ارزش قیمت BAT در حال حاضر ۰.۲۴۸۵ دلار است که نشان دهنده کاهش ۵.۳ درصدی در یک سال گذشته است.

موضوع جالب‌تر این است که در حالی که سایر توکن‌ها در جریان روند صعودی سال ۲۰۲۴ با افزایش قیمت عظیمی روبرو شدند، BAT هیچ جهش قابل توجهی را تجربه نکرد. در دو ماه گذشته، از جمله روند صعودی مارس، BAT تنها برای مدت کوتاهی به ۰.۳۵ دلار رسید. این افزایش ناچیز در قیمتی رخ داد که بیت‌کوین شاهد صعودی بیش از ۷۰ درصدی بود. بر اساس این روند نزولی، سرمایه‌گذاران BAT اعتماد خود را به این توکن از دست داده‌اند. آنها به دنبال گزینه‌های سرمایه‌گذاری بهتر برای تنوع بخشیدن به سبد دارایی خود هستند.

توسعه‌دهندگان میکر در حال بررسی پیشنهادی هستند که می‌تواند باعث افزایش یا کاهش سود به دست آمده در روند صعودی اخیر بازار شود. توسعه‌دهندگان می‌گویند این پیشنهاد باعث رفع اختلاف بین توکن میکر و استیبل‌کوین دای (DAI) خواهد شد.

مهم‌ترین بخش این پیشنهاد، اضافه شدن قابلیت استیکینگ برای توکن‌های میکر است. به این معنی که کاربرانی که توکن‌های میکر خود را استیک کنند، توکن‌های stkMKR دریافت خواهند کرد. stkMKR توکنی است که کارمزدهایی به شکل توکن‌های اضافی میکر برای کاربر جمع‌آوری می‌کند.

پیش از بحث و بررسی در مورد این پیشنهاد، ارزش میکر در حال تثبیت در حدود ۳۰۰۰ دلار است و در حال حاضر روی قیمت ۲۹۹۸ دلار قرار دارد. برخی انتظار دارند که اگر نظر سرمایه‌گذاران با این پیشنهاد همسو باشد، تحرک بیشتری در مورد میکر رخ دهد. این موضوع به افزایش قیمت و عبور از مرز ۳۰۰۰ دلار منجر خواهد شد. با این حال، اگر سرمایه‌گذاران با این پیشنهاد مخالفت کنند، ممکن است میکر با کاهش قیمت به حدود ۲۵۰۰ دلار واکنش منفی نشان دهد.

نگهدارندگان توکن BAT با عملکرد ضعیف آن دست و پنجه نرم می‌کنند. از طرفی، دارندگان MKR که ممکن است با پیشنهاد جدید مخالف باشند، شاهد جهش قابل توجهی در قیمت آن نبوده‌اند. DeeStream با تجربه‌ای فوق‌العاده در تماشا و بازدهی بالای سرمایه‌گذاری، برای دارندگان BAT و MKR امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

ویژگی ثبت‌نام آسان DeeStream توجه قابل توجهی از سوی علاقه‌مندان به بلاک‌چین، سرمایه‌گذاران و استریمرها را به خود جلب کرده است. آن‌ها مجذوب قابلیت استریم آن هستند که به کاربران سراسر جهان امکان می‌دهد برنامه‌های مورد علاقه خود را استریم کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند در یک پلتفرم غیرمتمرکز با چندین تولیدکننده محتوا ارتباط برقرار کنند.

برخلاف پلتفرم‌های استریم سنتی مانند توییچ که هیچ پاداشی به بینندگان ارائه نمی‌دهند، DeeStream برنامه‌های پاداش متعددی را ارائه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند با تکمیل وظایف و رسیدن به اهداف تعیین‌شده، ارز دیجیتال کسب کنند. بعنوان یک نگهدارنده DeeStream، شما بر اساس میزان دارایی خود، سهمی از درآمدی که در این پلتفرم استریم غیرمتمرکز ایجاد می‌شود، دریافت خواهید کرد.

نکته جالب این است که سرمایه‌گذاری شما به عنوان یک نگهدارنده توکن پیش‌فروش، به شما امکان می‌دهد در فرآیند حکمرانی شرکت کنید، تغییرات را پیشنهاد دهید و در شبکه DeeStream رأی دهید.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

انتقال 1 میلیار دلار بیت‌کوین با کارمزد ۷ دلاری بانکداری سنتی را به چالش کشید!

انتقال بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار، تنها با پرداخت…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید