صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 4 اتفاق که XRP را به 5.98 دلار می‌رساند!

4 اتفاق که XRP را به 5.98 دلار می‌رساند!

مسائل حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) در سال‌های اخیر مشکلاتی را برای XRP ایجاد کرده است که باعث تردید سرمایه‌گذاران و تحت تأثیر قرار گرفتن عملکرد آن شده است. با این حال، برخی از سرمایه‌گذاران همچنان به پتانسیل XRP اعتقاد دارند.

حامیان XRP بر این باورند که این ارز دیجیتال کمتر از ارزش واقعی خود معامله می‌شود و برخی از تحلیلگران، مانند شخصیت برجستهKingXRP (@MRKingXRP)، اهداف قیمتی بلندپروازانه‌ای را بر اساس جهش‌های آتی پیش‌بینی کرده‌اند. در اینجا برخی از عوامل کلیدی که توسط KingXRP شناسایی شده و می‌توانند به XRP در رسیدن به این اهداف کمک کنند، آورده شده است.

یکی از عوامل مهمی که بر قیمت XRP تأثیر می‌گذارد:

اختلاف حقوقی در حال جریان بین ریپل، شرکت پشت XRP، و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) است.

این دعوی زمانی آغاز شد که SEC ادعا کرد XRP یک اوراق بهادار ثبت‌نشده است. با این حال، در جولای ۲۰۲۳ قاضی علیه این ادعا رأی داد و اعلام کرد که خود XRP یک اوراق بهادار نیست و فروش آن به سرمایه‌گذاران غیر نهادی، عرضه اوراق بهادار محسوب نمی‌شود.

این دعوی حقوقی به مرحله تعیین مجازات رسیده است، جایی که هر دو ریپل و SEC در حال ارائه استدلال‌هایی در مورد مجازات مناسب برای ریپل در صورت رأی دادگاه به نفع SEC هستند. در حالی که یک کارشناس برجسته حقوقی، جریمه احتمالی ۱۰۰ میلیون دلاری برای ریپل را پیش‌بینی کرده است، اما گمانه‌زنی‌هایی در میان ناظران صنعت در مورد احتمال توافق وجود دارد. چنین تحول قابل توجهی می‌تواند منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت XRP شود.

تحلیلگر KingXRP پیشنهاد کرده است که:

اعلام توافق می‌تواند قیمت XRP را تا ۱۸.۵۷ دلار افزایش دهد که نشان دهنده جهش قابل توجهی نسبت به سطح فعلی آن است. این نشان می‌دهد که احساسات بازار نسبت به نتیجه حقوقی و پتانسیل حل و فصل از طریق توافق، می‌تواند تأثیر زیادی بر مسیر قیمت XRP داشته باشد.

با وجود این چالش‌ها، همچنان شاهد رشد مشارکت‌های ریپل با بانک‌های بین‌المللی هستیم. با حل و فصل احتمالی شکایت SEC، ریپل به طور بالقوه می‌تواند حضور خود را در بازار ایالات متحده تقویت کند. چنین تحولاتی می‌تواند به طور قابل توجهی قیمت XRP را افزایش دهد.

تحلیلگر KingXRP سناریویی را پیش‌بینی می‌کند که در آن گسترش مشارکت‌های ریپل و شفافیت نظارتی بتواند قیمت XRP را به ۲۵۷.۲۱ دلار برساند. این نشان می‌دهد که غلبه بر موانع نظارتی و گسترش مشارکت‌ها می‌تواند عوامل محوری در افزایش ارزش XRP باشد.

گمانه‌زنی‌ها پیرامون عرضه اولیه سهام ریپل(IPO): احتمال عرضه اولیه سهام ریپل(IPO) به طور مداوم در جامعه XRP مورد بحث بوده است و بسیاری آن را در بلندمدت اجتناب‌ناپذیر می‌دانند. تحلیلگر KingXRP پیش‌بینی می‌کند که:

اعلام IPO می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود و به طور بالقوه ارزش XRP را به ۳۷۴۸.۳۴ دلار برساند.

ادغام با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی(CBDC) و پیش‌بینی‌های قیمتی:

پتانسیل XRP به عنوان یک ارز پل برای تسهیل تراکنش‌ها بین ارزهای دیجیتال بانک مرکزی(CBDC) مختلف، توجه بانک‌های مرکزی در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

برخی از کارشناسان حتی پیش‌بینی می‌کنند که ارزش XRP به عنوان یک CBDC به ۱۰,۰۰۰ دلار برسد. طبق گفته KingXRP، ادغام موفق به عنوان یک CBDC می‌تواند منجر به جهش فوق‌العاده‌ای در قیمت، و رسیدن به رقم حیرت‌انگیز ۵۹,۸۷۳.۱۸ دلار شود. این پیش‌بینی‌ها اهمیت قابل توجه عرضه اولیه سهام احتمالی ریپل و ادغام آن به عنوان یک CBDC را بر مسیر قیمت XRP برجسته می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید