صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تجزیه و تحلیل روندهای بازار و تاثیرات ETFها

تجزیه و تحلیل روندهای بازار و تاثیرات ETFها

bitcoin

بازار بیت‌کوین در ماه ژانویه به بالاترین قیمت خود در حدود ۴۹/۰۰۰ دلار رسید و پس از آن کاهش یافت. با این حال، بازار اکنون در حال تثبیت شدن است و شاخص‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین ممکن است دوباره افزایش یابد.

جریان خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) کاهش یافته است، در حالی که ورود خالص به صندوق‌های ETF ادامه دارد. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که کاهش فروش GBTC و افزایش خرید ETF ها به کاهش فشار بازار کمک کند. همچنین، انتظار می‌رود که ETF ها سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کنند و در سبدهای پرخطر قرار گیرند.

نزدیک شدن به رویداد نصف شدن پاداش بیت‌کوین نیز ممکن است عملکرد ارزهای دیجیتال را تقویت کند و سرمایه‌گذاران جدیدی را به این بازار جذب کند. اگر قیمت بیت‌کوین بتواند بالای سطح حمایت ۴۱۳۰۰ دلار بسته شود، ممکن است به سمت ۴۸/۰۰۰ دلار حرکت کند و باعث افزایش بیش از۵۰ درصدی قیمت آلتکوین ها شود. با این حال، این چشم‌انداز به توانایی بیت کوین در حفظ سطح فعلی حمایت خود و ادامه ورود سرمایه‌گذاران از طریق ETF ها بستگی دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

اخبار مرتبط: تحلیل Quant درباره علت فروش بیت‌‎کوین توسط ماینرها، قبل از هاوینگ

منبع: coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای پنهان

بازار ارزهای دیجیتال با ورود به مرحله‌ای جدید در سال ۲۰۲۴، سرشار…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید